Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Blizgūs skaičiai - stalo numeriukai

Blizgūs skaičiai - stalo numeriukai

Kaina / vnt: 3.5 €

Pasirinkus svečius susodinti prie atskirų staliukų rekomenduojama sudaryti svečių sėdėjimo planą bei sužymėti, prie kurio stalo sėdės kiekvienas svečias. Stalų numeriams pažymėti galite panaudoti blizgius net 16 cm aukščio pastatomus skaičius. Galimi auksinis, sidabrinis, baltas bei bordo blizgučiai. Dėl kitų spalvų reiktų teirautis asmeniškai. Pateikiant užsakymą parašykite, kiek stalų numeriukų reikės ir nurodykite šventės datą.

Kartu su stalo numeriukais rekomenduojame derinti blizgias vardų korteles bei svečių susodinimo planą. Jei ieškote originalaus sprendimo, kaip pažymėti šventės staliukus, susisiekite su mumis. Stalus galima žymėti ne tik skaičiais, bet ir aplankytų šalių, mėgstamiausių miestų ar kitais jauniesiems svarbiais pavadinimais ar simboliais. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 16 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )