Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dovana jauniesiems įšventinant į šeimininkus

Dovana jauniesiems įšventinant į šeimininkus

Kaina / vnt: 16 €

"Ištrauka iš scenarijaus:

LIUDININKĖ:Mielieji, nauja šeima sukurta, tik kažin ar šeimyniniam gyvenimui pasiruošus. Kad buitis iš karto jaunųjų balandėlių neužgriūtų, mes su liudininku pasirūpinom dovanėlėm, praversiančiom naujoje kasdienybėje.

LIUDININKAS: Štai aš turiu naujai žmonelei įrankį, kuris yra vienas svarbiausių šeimyninei laimei užtikrinti ir meilei pakurstyti. Juk ne veltui sakoma, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį. Įteikiu mentelę, kad vyrą mylėtum ir valgyt jam karts nuo karto pagamintum.

LIUDININKĖ: Nors liudininkas pats šią dovanėlę išrinko, aš irgi prie jos rankeles prikišau ir šį tą užrašiau. Juk šiuolaikinei moteriai nebemadinga visą laiką prie puodų stovėti, tad mieloji, jei nebus noro gaminti, užrašytas maisto į namus telefono numeris. Garsiai skaitau (+370....) Ar atpažįsti, kokios firmos jis? (jei jaunoji neatpažįsta, pasakyti, kad čia jaunikio tel. numeris ir jam skambintų, kad į restoraną nuvestų ar maisto į namus parneštų).

Na o aš turiu dovaną mūsų jaunikiui. Bus tavo didysis šaukštas. Naudok jį ne tik valgymui, bet ir maisto gaminimui. Ne vien žmona turi mokėti šeimą pamaitinti.

LIUDININKAS: Prie šios dovanos aš irgi priedą pridėjau. Kad jau teks tau, vyruti, virtuvėj pasisukioti, pasirūpinau gerai išbandytu obuolių pyrago receptu. Išrašytas jis ant magnetuko, tad iš karto galėsi ant šaldytuvo kabinti. Perskaitau, kad visi receptą išgirstų:

Paimkite iš šaldytuvo 10 kiaušinių.
Padėkite ant stalo likusius 7 kiaušinius, pavalykite grindis. Kitą kartą būkite atidesnis.
Paimkite dubenuką ir į jo kraštą pramuškite kiaušinius.
Nuvalykite stalą...."

Ši linksma simbolinė dovanėlė gali būti įteikiama išlydint jaunuosius miegoti pirmą vestuvių dieną arba, jei vestuvės yra dviejų dienų, kai yra įšventinami į naujuosius šeimininkus. Kartu su įrankiais pridedamas ir magnetukas nuo liudininko su linksmu tekstu, kaip "vyriškai" iškepti obuolių pyragą. Na o ant mentelės išgraviruojamas jaunikio telefono numeris, kad žmona, jei nenorės gaminti, galėtų pasiskambinti "maistui į namus". Kartu su komplektu bus pridėti ir scenarijaus žodžiai, kaip pristatyti šią dovaną šventėje.

Mentelė ir šaukštas gaminami iš kokybiškos medienos, tinka naudojimui ir maisto ruošimui. Įrankiai apdirbti rankomis, kad būtų švelnūs ir malonūs laikyti rankose.

Pateikiant užsakymą parašykite jaunikio bei nuotakos vardus, šventės datą ir jaunikio tel. numerį.

Taip pat rekomenduojame šias simbolines dovanėles: žaidimą jaunųjų darbų pasiskirstymas, žaidimą Užduotys jauniesiems pirmais santuokos metais, vestuvinius medalius.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )