Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jaunųjų darbų pasiskirstymas

Jaunųjų darbų pasiskirstymas

Kaina / vnt: 15 €

Vestuvinis žaidimas jauniesiems - jaunųjų darbų pasiskirstymas. Jums reikia išdėlioti prieš jaunuosius medines korteles (užverstas). Paeiliui jaunasis ir jaunoji traukia kortelę ir skaito, kokį darbą ištraukė. Jis dedamas į specialią lentelę Jo arba Jos pusėje. Lentelė įteikiama atminimui, kad jaunieji prisimintų, kokius darbus kuris įsipareigoja daryti. Lentelės viduryje yra erdvė, skirta rašyti kreida, tad jaunieji šią mielą dovanėlę galės panaudoti dar ne kartą, parašydami vienas kitam meilės žinutę ar primindami apie darbą, kurį reikia padaryti. Kad nei vienas iš jaunųjų nesugalvotų ištrauktų darbų pakeisti, juos galima priklijuoti prie lentelės.

Šį žaidimą galima sužaisti vestuvių metu dar prieš vidurnaktį. Jei vestuvės yra dviejų dienų, žaidimą rekomenduojama žaisti antrą vestuvių dieną. Daugiau patarimų, kaip paruošti vestuvių scenarijų, rasite šiame straipsnyje.

Darbų sąrašą galima koreguoti pagal jūsų pageidavimus ir graviruoti jūsų norimą tekstą. Rėmelio krašteliai dažomi dviem spalvom, simbolizuojančiom nuotakos bei jaunikio darbus. Vietoj žodelių "jo darbai" ir "Jos" galima įrašyti jaunųjų vardus. Kartu su rėmeliu galite įsigyti ir stovelį (stovelio kaina 5 Eur). Kreidelė į komplektą neįeina.

Taip pat rekomenduojame šias simbolines dovanėles ir žaidimus: žaidimą Užduotys jauniesiems pirmais santuokos metaisjaunųjų durų ženklelį "Pirmoji naktis"vestuvinius medalius.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 255 x 240 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )