Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dovana jauniesiems pirmai vestuvių nakčiai

Dovana jauniesiems pirmai vestuvių nakčiai

Kaina / vnt: 10 €

Ženklelis ant durų rankenos "Ššš... Netrukdyti. Pirmoji naktis" gali būti įteikiamas jaunuosius išlydint miegoti po vidurnakčio. Simbolines linksmas išlydėjimo dovanas įteikia liudininkai ar piršliai, taip paminėdami ypatingą progą - pirmą jaunųjų kaip oficialios šeimos naktį.

Ženklelis pakabinamas ant rankenos, ant jo galima graviruoti jaunųjų vardus ir šventės datą (jei norėsite, parašykite pastabose). Kartu su ženkleliu išlydėjimui galite įteikti dėžutę svajonėms saugoti ir anketas, kad užpildytų pirmąją naktį žiūrėdami į žvaigždes. Jei vestuvės yra vienos dienos, kartu galite įteikti šmaikščias dovanas nuo liudininkų - šauktą ir mentelę su šiuolaikiškais patarimais, kaip jas naudoti. Kartu su šiuo ženkleliu jauniesiems galima įteikti Medaus mėnesio kalendorių (su Kamasutros pozomis). Parašykite pastabose, jei jo pageidaujate ir pridėsime nemokamai.

Taip pat rekomenduojame šias simbolines dovanėles: žaidimą jaunųjų darbų pasiskirstymas, žaidimą Užduotys jauniesiems pirmais santuokos metaisvestuvinius medalius.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 21 x 8 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )