Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dovana krikšto vaikučio tėveliams

Dovana krikšto vaikučio tėveliams

Kaina / vnt: 17 €

Ištrauka iš scenarijaus:

Mieli tėveliai, norime jums iš visos širdies padėkoti, kad pakvietėte mus būti krikšto tėveliais. Na, o kad mūsų žodinės padėkos neišsisklaidytų kaip dūmas, turime jums ir ilgai rinktą bei ieškotą dovaną, ypatingos vertės, praktiškai gelbėjančią jus sunkiausią minutę, išsklaidančią bet kokias niūrias mintis, ir šiaip, tai tarsi gelbėjimosi ratas bet kuriems tėvams. Tad ilgai nedaugžodžiausiu. Štai įteikiame jums dovaną. Prašom visiems pademonstruoti, čia visų akivaizdoje atidaryti ir garsiai perskaityti, ką gi tokio nuostabaus jūs gavote.

Ši simbolinė skrynutė tėveliams bus ne tik puiki pramoga visiems šventės metu, bet ir praktiška dovana bet kam, turintiems vaikų ;). Ją galite įteikti šventės pradžioje, po to, kai jau įteiktos dovanėlės vaikučiui (krikštadėžė, krikštynų knyga, krikšto žvakė, simbolinės cukraus, kruopų, muilo ir kt. dovanėlės, gali būti metrikų rėmelis, dėžutė pirmam dantukui) arba šventės viduryje, pavyzdžiui, po visų senelių išbandymų bei patikrinimų ir jų apdovanojimų. Galite iš karto dovanos tėveliams neatiduoti, o leisti tiek jiems, tiek svečiams paspėlioti, kas gi tai galėtų būti. Net galite įsteigti prizą originaliausiam spėjimui (pavyzdžiui, saldainį).

Komplektuką sudaro dėžutė ir trys kortelės: trys kelialapiai tėveliams, kuriuos šie gali panaudoti jiems tinkamu metu. Progos nurodytos kelialapyje. Pavyzdžiui, niekam ne paslaptis, kad apie trečiuosius gyvenimo metus daugelis vaikų patampa tikri priešgynos ir viskam sako "ne". Tad vienas iš kelialapių - puiki proga pailsėti nuo tėvystės iššūkių ir atgauti nervinį balansą. Na o tam į pagalbą skuba krikšto tėveliai ir pagloboja krikštavaikį (nepamiršdami pasiimti ir brolių ar sesių, jei tokių yra :) ).

Šią dovaną gali dovanoti tiek krikšto tėveliai, tiek seneliai.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )