Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dovana seneliams plaktukas ir mentelė ar šaukštas

Dovana seneliams plaktukas ir mentelė ar šaukštas

Kaina / vnt: 24 €

Seneli,

Myliu Tave taip, 

kaip gaivina ledai karštą vasaros dieną.

Noriu kartu išdykauti tiek, 

kiek smagu pliuškentis putų pilnoje vonioje.

Tave apkabint taip dažnai, 

kaip žaidžiu su žaisliukais kas dieną.

Būt su Tavim taip skanu, 

kaip saldainiai pieniškame šokolade.

Simbolinė dovana seneliams paprastai įteikiama krikštynų šventės metu kaip padėka ir senelių pagerbimas. Prieš įteikiant dovanėlę galima senelius išbandyti sužaidžiant linksmą žaidimą, pavyzdžiui Abžora murmeklis, taip išbandant ar seneliai moka sakyti pasakas arba dainuoti lopšines anūkui. Dovanėles įteikia arba mama, arba krikšto mama. Daugiau patarimų apie atsakomybių pasidalinimą tarp mamos ir krikšto mamos rasite šiame straipsnyje.

Mūsų mentelės ir šaukštai gaminami iš natūralios medienos, tekinant gaminį, tad yra malonūs liesti, kokybiški ir švelnūs. Plaktukus galite pasirinkti paprastus arba Forte Tools kompanijos kokybiškus plaktukus. Abiejų rūšių plaktukai plieno galvute, skirti meistrauti namuose. Dovanos supakuotos, kartu pririšant medinį padėkos atviruką. Žodžius galite atsiųsti savo arba pasirinkti iš mūsų pavyzdžių. Šie padėkos atvirukai gali būti kabinami ant Kalėdinės eglutės kaip žaisliukai, kurie visada seneliams primins apie mylimą anūkėlį.

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą ir krikštynų datą. Parašykite, močiutei norėsite mentelės ar šaukšto. Jei jau žinote, kokių užrašų norėsite ant gaminių, parašykite (pavyzdžiui, skaniausiai košei virti, pirmai smėlio dėžei, pirmoms supynėms ir pan.). Paveiksliukų ir tekstų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą.

Kartu su užsakymu atsiųsime ir scenarijaus žodžių pavyzdžius, kaip pristatyti šias dovanas šventės metu. Patarimų, kaip parašyti krikštynų scenarijų, rasite šiame straipsnyje.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )