Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dubuo - Rojaus obuoliukai

Dubuo - Rojaus obuoliukai

Kaina / vnt: 80 €

Sakoma, kad vaikai - tai tarsi medžio vaisiai. Tėvai juos užaugina, sunokina, o tada paleidžia, kad iš sėklų išaugtų naujas - naujos šeimos medis. 

Gaminame tik pagal individualius užsakymus. Dėl pagaminimo termino kreipkitės asmeniškai.

Simbolinė dovana tėvams - dubuo su obuoliukais. Įteikiant šią dovaną galima sakyti žodžius: 

"Mes nenukrentame ant žemės, kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos. Mieli tėveliai kiekvieną kartą , kai šypsomės, verkiam, džiaugiamės ar liūdim, mes visada esam dėkingi Jums už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti, už pirmą pabarimą, už švelnų žodį, už plotą per gimtadienius, už atlaidumą dėl vėlavimo po diskotekų, už dviračio vairavimo pamokas, už pasakas prieš miegą. Esame dėkingi Jums už tai, kad auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio – Vestuvių. Mylim jus visa širdim ir dar kartą dėkojam už viską…" 

Dubuo - Rojaus obuoliukai – autorinis vienetinis rankų darbo gaminys, todėl, gaminant antrą panašų dubenį, jis gali šiek tiek skirtis. Nuotrauka pateikta kaip pavyzdys. Dubens matmenys gali skirtis labai nežymiai. 

Matmenys: aukštis – 9,5 cm, skersmuo – 26 cm. 

Atlikimo technika: fajansas, bespalvė glazūra, viršglazūriniai dažai. 

Siunčiame į visus Lietuvos miestus bei užsienį. Siuntimo išlaidos į kainą neįskaičiuotos.

 

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 95 x 260 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )