Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Individualaus dizaino torto smeigtukas su blizgučiu

Individualaus dizaino torto smeigtukas su blizgučiu

Kaina / vnt: 10 €

Medinis, asmeniškai jums sukurtas vestuvinio torto smeigtukas (toperis) gali papuošti jūsų šventę ir suteikti dekorui išskirtinumo. Užrašo blizgučio spalvą galite pasirinkti iš kelių variantų (auksinė, sidabrinė, blizgi žalia, raudona, mėlyna, balta ar dūminė rožė). Įsmeigiamoje torto dekoracijoje galime užrašyti jaunųjų vardus, pavardę ar jūsų norimą frazę. Po šventės šį torto smeigtuką galėsite įdėti atminimui į albumą ar specialią vestuvinių smulkmenų skrynelę.

Torto dekoracijos - smeigtuko dizainas gali būti suderintas su vardo kortelėmisstalo numeriukais ir kt. detalėmis, kurių galite teirautis pas mus.

Torto smeigtukas gali būti ant vienos ar dviejų kojelių (priklausomai nuo dizaino). Paties torto smeigtuko plotis apie 15-20 cm. Jei yra konkretūs smeigtuko aukščio ar kojelės ilgio išmatavimų pageidavimai, parašykite komentaruose arba žinute. 

Pateikiant užsakymą parašykite norimą tekstą/frazę bei spalvą.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )