Parduotuve Planuok Pati

Įsimylėję paukščiai

Kaina / vnt: 40 €

Medis - tai šeimos, sąjungos tarp dviejų skirtingų pasaulių - žemės ir dangaus - simbolis. Jo šakose glaudžiasi gyvybė. Jame savo namus kuria vienas kitą suradę paukščiai... Paveikslas "Įsimylėję paukščiai" - labai graži ir simbolinė dovana jauniesiems. Juk ištardami vienas kitam "taip" jie įsipareigoja kurti savo namus, sujungti du - vyro ir moters - pasaulius. 

Medį sudaro 60 širdelės - meilės simbolio - formos lapelių (6x5.5cm dydžio), ant kurių svečiai galės ne tik pasirašyti, bet ir palikti trumputį palinkėjimą ar savo piršto antspaudą. Paukšteliai spalvinami jūsų norima spalva. Tokia svečių palinkėjimų knygos alternatyva gali tapti gražiu jaunųjų miegamojo ar kito kambario dekoro elementu, ne tik puošiančiu, bet ir saugančiu prisiminimus apie ypatingą dieną.

Paveikslo dydis 50x70cm, drobė. Foną galima pasirinkti iš pateiktų nuotraukoje (esant kitokio, negu standartiniai, fono pageidavimui kontaktuokite el. paštu ir mes jį pagaminsime). Po medžiu klijuojamas jūsų norimas tekstas (jaunųjų vardai ir vestuvių data). Teksto padarymas įskaičiuotas į kainą. Paveikslą galima kabinti ant sienos, papildomo rėminimo nereikia. Paveikslas gaminamas pagal individualų užsakymą. Gaminimas užtrunka iki 2 savaičių (esant skubiam atvejui galima pagaminti ir greičiau). Užsisakykite ir su jumis susisieksime dėl užsakymo detalių. Užsakymai priimami ir el. paštu info@planuokpati.lt.

Matmenys: 50 x 70 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva:
( Balta )
Balta
Šilta pilka
Prancūzų pilka
Balandžio pilka
Pilkas skalūnas
Juoda
Gėlių balta
Baltos kavos
Ruda
Raudona ochra
Rudas balnas
Šokoladinė
Tamsiai ruda
Dramblio kaulo
Citrininė
Geltona
Šafranas
Oranžinė
Ochra
Karamelinė
Rožinė
Skaisčiai raudona
Raudona
Alyvinė
Bordinė
Vyšninė
Žydra
Mėlyna
Ultramarinas
Mėlyna rugiagėlė
Šviesiai violetinė
Violetinė
Turkio
Šviesiai žalia
Pistacijų
Citrusas
Salotinė
Žalia
Tamsiai žalia
Samaninė
Abrikosų
Amarantas
Arbūzų
Cinamono
Dangaus
Dilgėlės lapas
Flamingo
Fuksija
Irisiniai
Kalipso mėlyna
Karališka mėlyna
Karminiai
Mėlyna turkio
Mėtos
Moliūgų
Musonas
Šviesiai irisiniai
Šviesiai mėlyna
Tamsiai mėlyna
Žalsva