Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jubiliejaus torto smeigtukas

Kaina / vnt: 8.5 €

50 medžių - dar ne miškas,

50 lašų - dar ne jūra,

o 50 metų - dar ne visas gyvenimas...

Jubiliejaus šventei papuošti ir sukurti išskirtinį saldųjį stalą pasirinkite individualaus dizaino torto smeigtuką. Jis bus ne tik vienu svarbiausių desertų kampelio akcentu, bet ir sentimentaliu prisiminimu. Po šventės torto smeigtuką galite įdėti į albumą ar prisiminimų skrynutę.

Torto smeigtukas gali būti priderintas prie jūsų šventės tematikos. Kartu su torto smeigtuku rekomenduojame užsakyti vardo korteles svečių sėdėjimo vietoms pažymėti (jos taip pat bus kaip suvenyrinė dovana - magnetukas), stalo numeriukus bei palinkėjimams knygą ar Palinkėjimų indą

Torto smeigtukas gali būti ant vienos ar dviejų kojelių (priklausomai nuo dizaino). Paties torto smeigtuko plotis apie 15-20 cm. Jei yra konkretūs smeigtuko aukščio ar kojelės ilgio išmatavimų pageidavimai, parašykite komentaruose arba žinute.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 25 x 0 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )