Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdiniai karpiniai ant palangės

Kalėdiniai karpiniai ant palangės

Kaina / vnt: 7 €

Jau žemę gaubia šaltas gruodžio grožis,
Pražydo ant langų ledinės baltos rožės
O širdys virpa – tai Kalėdų ilgesys…
Lai įsižiebs viltis žvaigždynų spindesy
 
Kalėdiniai karpiniai tarsi atkartoja kruopščiausius šerkšno raštus, sukuria namuose jaukią pasakos nuotaiką. Papuoškite jais savo namų palangę, kad kaskart stabtelėtumėte žvilgtelėti į tarsi kitą, magišką pasaulį... Kad kaskart pažiūrėjus širdyje pajaustumėte Kalėdinį stebuklą...
 
Kalėdinių karpinių komplektą sudaro 30 cm aukščio keturių dalių namelis, kuriame pavaizduoti Kalėdų senelio namai su besidarbuojančiais elfais, papuošta eglute bei Kalėdų seneliu, prižiūrinčiu savo greituosius elnius. Karpiniai pagaminti iš storesnio popieriaus, tad puikiai išsilaikys ir iki kitų švenčių. Jaukiai nuotaikai sukurti panaudokite Led žvakutes. Kartu su karpiniais ant palangės galite įsigyti ir ant lango klijuojamus karpinius bei pastatomą žodį Kalėdos. Perkant daugiau nei vieną Kalėdinių karpinių komplektą (pvz. vienas ant lango klijuojamų ir vienas ant palangės statomų karpinių komplektas) teiraukitės dėl nuolaidos.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )