Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikšto žvakės ir pirmojo rožančiaus komplektas

Krikšto žvakės ir pirmojo rožančiaus komplektas

Kaina / vnt: 29 €

Ištrauka iš krikštynų scenarijaus, krikšto mamos žodžiai:

"Tėveliai, perduodam jums .... (vaikučio vardas), nuo šiandien tapusio krikščioniu, ir gavusio šventą ….. (krikšto vardas) vardą, krikšto sakramento simbolius: 

žvakę – Kristaus šviesos ženklą - artėdamas prie Jėzaus žmogus tampa šviesos vaiku, saugokite ją, nes ši žvakė degs svarbiausiais .... (vardas) gyvenimo momentais: priimant Pirmąją Komuniją, o vestuvių dieną šios žvakės ugnis bus įžiebta naujos šeimos židinyje..."

Krikšto žvakė - vienas iš svarbiausių krikšto simbolių, tradiciškai dovanojamas krikšto tėvelių. Dažnai kartu su krikšto žvake dovanojamas ir pirmasis vaikučio rožančius. Juos abu reikia turėti krikšto metu bažnyčioje, kad kunigas pašventintų. Žvakė uždegama krikšto metu. Vėliau, jau atvykus į šventės vietą, šiuos krikšto simbolius krikšto tėvai perduoda tėveliams saugoti.

Užsakant šį komplektuką su žvake dėžutėje ir rožančiuku, parašykite pastabose vaikučio vardą, krikštynų datą bei su aukso ar sidabro spalvos detalėmis norėsite rožančiuko. Jums atsiųsime angeliuką dekoravimui pasirinkti. Ši žvakė kartu su dėžute pagal matmenis puikiai tiks įdėti į mūsų gaminamas krikštadėžes kartu su krikštynų knyga bei kitais krikšto prisiminimais.

Žvakės ilgis 30cm.

Galima įsigyti ne pilną rožančių, o rožančių - apyrankę. Komplektuko kaina 25 Eur.

Tik žvakės (be dėžutės) kaina 10 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 0 x 30 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )