Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pakabinamas metrikų rėmelis trims nuotraukoms

Pakabinamas metrikų rėmelis trims nuotraukoms

Kaina / vnt: 25 €

Tą naktį, kai tu gimei mėnulis nusišypsojo taip ypatingai, kad net žvaigždės smalsaudamos pasirodė, kad tik pamatytų tave.
O nakties vėjelis skrisdamas šnabždėjo: "gyvenimas nebus toks pat, kaip buvo"
Nes dar niekada nebuvo tokio nuostabaus žmogučio, kaip tu. Niekada visame pasaulyje.
Tavo nuostabumo apkerėti vėjas ir lengvas lietutis tyliai dainavo tavo vardą.
Dangūs džiaugėsi ir pūtė visais trimitais, ir grojo visais būgnais.
Tą nuostabią, žavingą, nepakartojamą naktį, kai tu gimei.
(pagal Nancy Tillman)

Vaikučio metrikai - svarbiausia, pirmoji informacija apie pasaulį ką tik išvydusį žmogutį. Tai tarsi gimimo akimirkos paliudijimas. Metrikų rėmeliai dažnai dovanojami sveikinant gimusį vaikutį. Taip pat tai viena iš tradicinių dovanų, kurias įteikia krikšto tėveliai kartu su krikštadėže bei krikšto atminimų knyga.

Mums ypač svarbu ir jus įtraukti į jums svarbių atminimų kūrimą, tad rėmelio dekoracijas galėsite pasirinkti iš paveikslėlių galerijos. Taip pat galite rinktis, kokio dydžio nuotraukoms būtų skirtas rėmelis. Pavyzdiniame rėmelyje nuotraukos dydis 13x9 cm.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 0 x 30 x 40 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )