Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pastatomas užrašas su surakintomis širdimis

Pastatomas užrašas su surakintomis širdimis

Kaina / vnt: 37 €

Ištrauka iš scenarijaus. Liudininkės žodžiai, kuriais kreipiamasi į jaunuosius:

"Jus sujungė prieš Dievą bažnyčioje, sąjungą juridiškai įteisinote santuokų rūmuose, o dabar norėčiau, kad abu patys savo noru pasižadėtumėt vienas kitam ir sujungtumėt savo širdis simboliniu meilės rakteliu."

Jaunieji surakina širdis.

"Dabar judu kartu išmeskit tuos raktelius į giliausią upės vietą, kad bet kas sumanęs negalėtų Jūsų sąjungos išardyti..."

Viena iš senų vestuvinių tradicijų, atliekamų po santuokos ceremonijos - simbolinių jaunųjų širdžių surakinimas. Jei ieškote, kaip tai padaryti originaliau, o ypač jei nenorite ant tilto kabinti spynelės, kurią po metų kitų nupjaus ir tiesiog išmes į metalo laužą, galite rinktis mūsų siūlomą variantą: surakinkite medines simbolines jaunųjų širdis, o vėliau šventės metu įteikite jauniesiems jų šeimos pavardę, kurioje idealiai tiks surakintos jų širdys.

Į komplektą įeina pastatoma pavardė, kurios ilgis iki 50 cm, dvi širdelės su jaunųjų vardais ir spynelė. Užsakant komplektą parašykite jaunųjų pavardę, vardus ir šventės datą. Jums atsiųsime kelis dizaino variantus, iš kurių galėsite išsirinkti gražiausią būtent jūsų žodžiui.

Kartu su šiuo gaminiu galite užsakyti ir žaidimus/simbolines dovanėles jauniesiems: jaunųjų darbų pasidalinimą ar užduotis pirmaisiais santuokos metais. Na o žaidimams ir prizams svečiams puikiai tiks įvairiausi šmaikštūs medaliai.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )