Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Rėmelis su individualiai graviruojamais žodžiais

Rėmelis su individualiai graviruojamais žodžiais

Kaina / vnt: 18 €

"Ištrauka iš scenarijaus:

Svečiai prisaikdinti, valdžia paskirta, bet reikia ir dar vieną svarbų reikalą sutvarkyti. Turime mūsų tarpe du naujokus, tik šiandien savo darbą pradėjusius. Brangūs krikšto tėveliai, mes su tėčiu .... vardu dėkojame jums, kad palydėjote mūsų berniuką į pirmąjį jo šventąjį sakramentą, kad sutikote jį globoti ir vesti doros ir tikėjimo keliu. Net neabejojame, kad jūs iš visos širdies, pareigingai ir atsakingai eisite šias pareigas. ...... šiandien daug dirbo, turėjo ilgą ir varginančią žvaigždės fotosesiją atlaikyti, todėl iš anksto padiktavo man ką vakaro metu jo vardu pasakyti. Taigi, jis mandagiai primena jums ir visiems susirinkusiems, kokios gi tos krikšto tėvų pareigos. Prašom garsiai visiems perskaityti."

Šis individualizuotas rėmelis bus miela simboline dovana seneliams, krikšto tėveliams ar net proseneliams. Įtraukite dovanos įteikimą į šventės scenarijų. Rėmelį gali dovanoti tiek vaikučio mama, tiek krikšto mama - viskas priklauso nuo jūsų susitarimo. Daugiau apie pareigų ir atsakomybių pasiskirstymą galite paskaityti straipsnyje "Už ką atsakinga mama, o už ką krikšto mama". 

Jei rėmelį planuojate įteikti krikšto tėveliams, galite rinktis padėkos žodžius arba įsakymus. Prieš įteikiant simbolinę dovanėlę galite krikšto tėvelius išbandyti, pavyzdžiui, sužaisti šį žaidimą arba galite duoti krikšto tėveliams pasirašyti įdarbinimo sutartį, o tada įteikti ir rėmelį, kaip priedą prie sutarties. Dovana įteikiama arba po to, kai krikšto tėveliai atiduoda dokumentus ir pakeliamas pirmas tostas, arba po senelių išbandymų ir pažadų.

Jei rėmelį planuojate dovanoti seneliams, jį įteikite po senelių išbandymų. Senelių galite prašyti padainuoti lopšinę su saldainių pilna burna. Močiutės gali vardinti priežastis, kodėl jos nori dar vieno anūko arba kokiais gražiausiais žodeliais vadins krikštyjamą anūkėlį. Rėmelyje galite užrašyti padėkos žodžius arba įsakymus seneliams. Dar labiau paįvairinsite šventę, jei senelių įsakymai bus sukurti individualiai jūsų seneliams pagal jų pomėgius bei mokėjimus. Jei norėsite individualių pasižadėjimų, parašykite ir mes padėsime juos sukurti.

Įteikiant rėmelius proseneliams rekomenduojame juos pagerbti po senelių išbandymų ir simbolinių dovanų įteikimo. Užduočių ir išbandymų proseneliams geriau nereiktų organizuoti, kad šventės scenarijus nebūtų perkrautas bei reiktų atsižvelgti ir į prosenelių sveikatą.

Šis rėmelis gali būti tiek pastatomas, tiek pakabinamas. Nuotrauka lengvai įsideda ir išsiima, tad norint gai būti pakeista. Pagaminta iš aukšos kokybės beržinės medžio faneros.

Rėmelio dydis 27.5x39 cm. Nuotraukos dydis 21x15cm. 

Dovaną galime įpakuoti į šilkinį popierių, su organzos kaspinėliu ir sveikinimo atvirute. Dovaninio įpakavimo kaina 4 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 275 x 390 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )