Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Sidabrinių vestuvių komplektas

Sidabrinių vestuvių komplektas

Kaina / vnt: 14 €

Ištrauka iš scenarijaus:

"Mielieji, lygiai prieš dvidešimt penkerius metus gerbiamas piršlys visų susirinkusių svečių akivaizdoje pademonstravo ir perskaitė svarbų dokumentą – jūsų santuokos liudijimą.

Šiandien visiems mums ir vėl susirinkus tokia ypatinga proga – sidabrinių vestuvių – taip pat tiesiog būtina jas pažymėti dokumentu – tai Sidabrinės santuokos liudijimas. Tad skaitau..."

Sidabrinių vestuvių komplektas - tai simbolinė dovana sukaktuvininkams, kurią gali įteikti liudininkai, šventės vedantysis ar vaikai. Į komplektą įeina Sidabrinės santuokos diplomas, Sidabrinės santuokos liudijimas, medinės ir popierinės širdelės su išgraviruotais žodžiais sukaktuvininkams. Žodžiams galime atsiųsti mūsų pavyzdžius arba galime graviruoti jūsų norimus žodžius. Tai sukaktuvininkų priesaikos vienas kitam: viena gali būti humoro forma ir būti skaitoma šventės pradžioje: sukaktuvininkai atsisukę vienas į kitą perskaito žodžius ir taip tarsi atnaujina savo meilės įžadus vienas kitam. Kita priesaika gali būti skaitoma keliant vidurnakčio tostą. Sukaktuvininkai perskaito meilės žodžius vienas kitam ir susidaužia taurėmis.

Užsakant komplektą kartu gausite ir scenarijaus žodžius, reikalingus pristatyti kiekvienai iš simbolinių dovanų.

Pateikiant užsakymą pastabose parašykite sukaktuvininkų vardus, šeimos pavardę, šventės datą.

Taip pat rekomenduojame įsigyti: Auksinė žuvelė (siunčiama ratu, kad svečiai pasakytų palinkėjimą sukaktuvininkams, o žuvelė išpildytų visus norus ir palinkėjimus), palinkėjimai - širdelės (su gautu žodžiu svečiai sako palinkėjimą, galima daryti vidurnaktį ar po įžadų atnaujinimo išėjus iš bažnyčios), Dėžutė svajonėms saugoti (sukaktuvininkai užrašo savo svajones, planus ir laiškus užrakina, kad pasižiūrėtų po nurodyto laiko, pvz. auksinių vestuvių proga).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute. 

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )