Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Tekinto medžio padėklas jaunųjų sutikimui

Tekinto medžio padėklas jaunųjų sutikimui

Kaina / vnt: 40 €

Ištrauka iš scenarijaus:

Mieli vaikai, mes pasitinkame Jus su duona ir druska.

Būkite visada paprasti ir teisingi, taupūs ir santūrūs, o kartu ir dosnūs, kaip duonelė.

Tegul visada būna sugrįžimas prie tėvų stalo juodos duonos paragauti.

Tegul visada Jūsų kelyje būna daug gyvenimiškos druskos tyrumo, švarumo.

Priimkit šią duoną ir druską iš tėvų rankų ir išsaugokite jos kvapą ir šilumą.

Mylėkite gyvenimą, kaip žemė myli duoną, kaip obelys myli pavasarį, kaip tėvai myli Jus.

Išgerkite gurkšnį vandens, te nuplauna jis kelionės dulkes, atgaivina Jūsų širdis ir pripildo jas tyrumo bei skaidrumo.

Brangūs vaikai, mes, tėvai, iš visos širdies linkime, kad jūsų šeimos lauktų giedra ir laiminga ateitis, kad namuose visados rusentų jauki židinio ugnelė, krykštautų mūsų vaikaičiai, kad gyvenimo saulės netemdytų nė menkiausias debesėlis.

Laužkite tad abu duonos, dažykite ją į druską ir užgerkite vandeniu - didžiausiais turtais, be kurių skurdus būtų net ir karaliaus stalas.

Vaikų sutikimas su duona, druska ir vandeniu - vienas gražiausių vestuvinių papročių, perduodamų iš kartos į kartą. Ši simbolinė tradicija - tai tėvų pasveikinimas sukūrus naują šeimą, palaikymo, meilės ir priėmimo parodymas pradedant žengti nauju gyvenimo keliu. Todėl tėvai visada skyrė ypatingą dėmesį ruošdamiesi šiai vestuvių akimirkai.

Mieli tėveliai, pasitikite savo vaikus tris simbolines vaišes atnešdami ant ypatingo padėklo. Rankų darbo tekintas medinis padėklas ypač artimas mūsų, lietuvių kultūrai. Jis taps prasminga dovana naujai šeimai, kurią jūsų vaikai galės naudoti kasdien. Ant padėklo graviruojami jūsų norimi žodžiai. Rekomenduojame išgraviruoti tuos žodžius, kuriuos sakysite sutikdami vaikus, kad tėvų santuokinė išmintis būtų įamžinta ir jūsų sūnus bei dukra galėtų dar ir dar kartą juos prisiminti.

Mūsų ilgai ieškotas, kad būtų išties kokybiškas, ilgaamžis, subtilaus dizaino, patogus, nes su paaukštintais krašteliais padėklas impregnuotas aliejaus ir bičių vaško mišiniu, kad naudojant kuo ilgiau išliktų kaip naujas. Padėklo dydis 30 cm. Dėl tekstų bei graviravimo susisiekite ir viską suderinsime asmeniškai. Kartu su padėklu galite įsigyti ir derančią medžio druskinę.

Tėveliai dažnai svarsto, kaip įspūdingai įpakuoti piniginę dovaną, tad rekomenduojame ypač gerai jaunųjų įvertintą Vestuvių metų paveikslą arba tėvelių ypač pamėgtą skrynutę su spynele.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Matmenys: 0 x 30 x 30 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )