Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Žaidimas krikštynų svečiams Pasaka

Žaidimas krikštynų svečiams Pasaka

Kaina / vnt: 16 €

Linksmo žaidimo rinkinukas krikštynų svečiams užimti - pasakos sekimas. Į jį įtraukiami visi, net ir patys mažiausi, nes tereikia klausytis skaitomos pasakos ir laiku atsistoti. Kad krikštynos nebūtų tiesiog paprastas pasisėdėjimas, šventės scenarijų reiktų paruošti taip, kad būtų įtraukti būtent šiai šventei būdingi žaidimai ir veiklos. Daug naudingų patarimų, kaip paruošti krikštynų scenarijų, rasite šiame straipsnyje

Žaidimo Pasakos sekimas rinkinuką sudaro 16 vaidmenų kortelių, kurios atspausdintos ant specialaus storo kartono ir naudojamos kaip medaliai. Pasakos Raudonkepuraitė veikėjai pavaizduoti linksmais paveiksliukais, kad būtų svečių lengvai atpažįstami. Jei jūsų svečių yra daugiau, pastabose nurodykite, kiek kortelių reikėtų. Pasakos tekstas parašytas taip, kad vaidmenų žodžiai būtų paryškinti, tad vedantysis lengvai matys, kada svečiai neatlieka savo vaidmens. Užduotis - išgirdus savo vaidmens žodį reikia atsistoti, keletą sekundžių pastovėti ir vėl atsisėsti. Praleidę savo vaidmenį ar ne laiku atistoję svečiai gauna baudos tašką. Jam "išpirkti" reikia pasakyti palinkėjimą ar tostą krikšto vaikučiui, tačiau jį sugalvoti reikia su gautu žodžiu (kuris, žinoma, yra kuo keistesnis :) ). Vokas su 50 įvairių žodžių, iš kurių vieną traukia svečias, įeina į žaidimo rinkinuką.

Žaidimas išbandytas šventėse kaip smagus užsiėmimas svečiams, garantuojantis juoko ir geros nuotaikos dozę!

Kartu rekomenduojame užsakyti krikštynų palinkėjimų knygą, kurioje rasite veiklų svečiams bei išbandymus seneliams. Seneliams galite įteikti simbolines dovanas - linksmus Tikros damos ir Rimto vyro rinkinukus.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )