Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Įsakymai krikšto tėveliams - magnetas

Įsakymai krikšto tėveliams - magnetas

Kaina / vnt: 10 €

Brangūs krikšto tėveliai,

Būkite tiesa, kad Jumis tikėčiau.

Būkite geri, kad aš Jus mylėčiau.

Būkit ugnimi, kad per šaltą lietų,

Prisiglaudęs aš sušilti galėčiau.

Iš visos mažos širdutės dėkoju,

kad sutikote būti mano pačiais šauniausiais pasaulyje krikšto tėveliais.

Tikiu, kad padėsite mano tėveliams užauginti mane doru ir atsakingu žmogumi.

Krikštynų metu tradiciškai tėveliai įteikia krikšto tėveliams jų pasižadėjimus arba įsakymus nuo vaikučio. Šie gali būti užrašyti ant simbolinės dovanos, pavyzdžiui, tai gali būti pakabinamas raštas. Na, o kad po šventės jis nebūtų tiesiog padėtas kažkur į stalčių, įsakymai kartu yra ir magnetukas, tad galės puikuotis ant šaldytuvo bei priminti krikšto tėveliams apie jų pareigas ;). 

Paprastai krikšto tėveliams simbolinė dovana įteikiama šventės pradžioje, kai šie prisistato svečiams ir atiduoda krikštynų dokumentus tėveliams. Prieš įteikiant dovanėlę galite krikšto tėvelius išbandyti. Toks išbandymas ir apdovanojimas po jo paįvairins šventę ir bus smagi pramoga visiems susirinkusiems. 

Kiti padėkų krikšto tėveliams variantai, kur taip pat gali būti surašyti pasižadėjimai/įsakymai - atverčiami rėmeliai krikšto tėveliams, rėmelis su vieta nuotraukai, pjaustymo lentelė ir kt. 

Kartu su rėmeliu paprastai užsakomos padėkos dovanėlės krikštynų svečiams.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 20 x 21 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )