Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas/padėka krikšto tėveliams - angeliukas magnetukas atverčiamuose rėmeliuose

Kvietimas/padėka krikšto tėveliams - angeliukas magnetukas atverčiamuose rėmeliuose

Kaina / vnt: 19 €

KRIKŠTATĖVIAI
[daiktavardis]
1. globėjai, gynėjai, mokytojai ir pavyzdys.
2. garbingos pareigos, apbūdinamos kaip ypatingas ryšys visam gyvenimui.
3. tie, kas begaliniai myli ir visada randa kaip padrąsinti bei palaikyti.
4. darantys teigiamą įtaką asmenys bei sektinas pavyzdys.
5. jie paprastai yra mylimi iki mėnulio ir atgal.
 
Šiandien vis dažniau tėveliai ieško išskirtinio, originalaus, asmeninį dėmesį parodančio, nustebinančio kvietimo krikšto tėveliams. Pakviesti įteikiant simbolinę dovanėlę tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Galvojant apie tai, kokį įspūdį turi padaryti kvietimas būsimiems krikšto tėveliams, ir buvo sukurti šie atverčiami rėmeliai, ant kurių viršelio rasite svarbųjį klausimą "Ar būsite mano krikšto tėveliais", o viduje kvietimo žodžius (juos, beja, galite atsiųsti savo arba išsirinkti iš mūsų pavyzdžių). 
 
Dažnai tėveliai šiuos rėmelius renkasi ir kaip simbolinę padėkos krikšto tėveliams dovaną. Tokiu atveju ant rėmelio užrašomi žodžiai "Krikšto tėveliai, ačiū Jums", na o viduje gali būti tiek šmaikštūs pasižadėjimai, tiek ir jūsų pasirinkti padėkos žodžiai krikšto tėveliams. Rėmelius kaip padėką rekomenduojame įteikti arba šventės pradžioje, po pirmojo tosto (iki tol paprastai jau būna įteikti tėveliams krikštadėžėkrikšto žvakė ir kiti simboliniai krikštynų daiktai bei dokumentai) arba jau po senelių išbandymų bei tauriojo gėrimo, kuris bus atidarytas krikštuko pilnametystės proga perdavimo.
 
Šių rėmelių papuošimus bei tekstus galima keisti, atsižvelgiant į jūsų norus. Ant magnetuko (kuris bus kaip simbolinė smulkmena, prisegta ant šaldytuvo ar kur kitur krikšto tėvelių namuose) galima užrašyti vaikučio vardą bei šventės datą. Dekoro pasirinkimus atsiųsime pateikus užsakymą. Rėmeliai gali būti ne tik lietuvių, bet ir kitomis kalbomis. Kartu su rėmeliu paprastai užsakomi kvietimai arba padėkos dovanėlės krikštynų svečiams.
 
Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio.
Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka.
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 4 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su vaikučio foto ir užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia krikštynų šventės akimirka". Nuotrauką atsiųskite žemiau nurodytais kontaktais.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )