Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų komplektas Mėnulio pasaka

Kaina / vnt: 82 €

To paties dizaino derantis komplektas: krikštadėžė ir krikštynų albumas (A4 formato). Galite pasirinkti spalvą (pasirinkimus atsiųsime pateikus užsakymą). Knygos matmenys: 30 cm x 21 cm. Krikštadėžės išmatavimai 40x30x22cm. Galima užsakyti ir mažesnę (35x24x15cm) tokio dizaino krikštadėžę. 

Apie mūsų gaminamas krikštynų knygas:

 • Tinka nuotraukoms klijuoti, nes segami stori lapai.
 • Knygą bet kada galima papildyti naujais lapais. Juos lengvai įsegsite atidariusi žiedus. Lapai A4 formato, skylutės standartinėse skylamušio vietose, tad knygą papildyti galima ir patiems.
 • Jei šventėje daugiau svečių, anketas išsekite ir padalinkite. Taip nesusidarys spūstis pildant krikštynų palinkėjimų knygą.
 • Galite pasirinkti norimą anketą, turime įvairių klausimų pavyzdžių, anketą koreguojame pagal jūsų norus. Jei ji bus su vieta nuotraukai, galimi įvairūs formatai. Yra specialios anketos jau mokantiems rašyti vaikučiams.
 • Į knygą segama papildoma spauda (kas įeina, pasiūlymus rasite žemiau), tad patogiai vienoje vietoje turėsite svarbiausius prisiminimus apie vaikutį bei šventę, taip pat jums nebereikės krikštynų laikraštuko ar žurnalo.

Į palinkėjimų knygos krikštynoms kainą įskaičiuota:

 • 10 anketų svečiams. Papildomos svečio anketos kaina 0.50 Eur/vnt. Galima rinktis iš  keleto anketinių klausimų variantų. Taip pat galima įsegti papildomų tuščių lapų (kaina 0.35 Eur/vnt.). 
 • Krikštynų lapas (krikšto data, vieta, vardas, informacija apie šventąjį). 
 • Metrikų informacijos lapas (vaikučio vardas, tėvelių, brolių/sesių vardai, gimimo informacija, vardo reikšmė, ką moka, ką mėgsta vaikutis), 
 • Laiko kapsulės lapas (lapas apie šių metų svarbiausius įvykius, pagrindinių produktų kainas, filmus, muziką, TV laidas, t.y. koks buvo pasaulis, kai buvo krikštyjamas vaikutis)
 • Lapas su vieta bendrai nuotraukai (13 x 18 cm).  

Papildomai galime įsegti šiuos lapus su spauda:

(a)  žaidimas "baltas lapas" - gimęs kūdikis yra švarus lyg lapas, o gyvenant įgauna charakterį, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Svečiai supildo charakterio savybes, gebėjimus ir kitus apibūdinimus, ko linki vaikučiui, kad toks būtų užaugęs (0.50 Eur).

(b) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (1 Eur - bendras lapas abiems močiutėms)

(c) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (1 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 2 Eur)

(d) lapas "laiškai nuo tėvelių" - specialus lapas, skirtas vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo tėveliai ir įdeda į voką. Jį galima užklijuoti ir nurodyti, kokia proga/po kiek metų vaikutis gali atsidaryti ir perskaityti (2 Eur).

(e) lapas "laiškai nuo krikšto tėvelių" - specialus lapas su palinkėjimu ir vieta vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo krikšto tėveliai ir įdeda į voką. Galima užklijuoti bei ant voko nurodyti, kada jį reiktų atplėšti (2 Eur). Papildomai yra galimybė užsakyti tokius lapus "laiškai nuo senelių" bei "laiškai nuo brolių/sesių".

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, krikštynų datą. Anketų pavyzdžius, viršelio spalvas bei paveiksliukų pasirinkimus atsiųsime pateikus užsakymą. Anketoms su vieta nuotraukai parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

 • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
 • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
 • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
 • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 10 cm x 15 cm

Kiti krikštynų knygutės variantai: krikštynų knyga su tuščiais lapaiskrikštynų knyga su individualia spauda (lapai krikšto, metrikų informacijai, individualios anketos, vietos nuotraukoms su svarbiausiais šeimos nariais ir kt.), krikštynų knyga su anketomis svečiams

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 22 x 30 x 40 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )