Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Medinė arbatos dėžutė - dovana krikšto tėveliams (6 skyrių)

Medinė arbatos dėžutė - dovana krikšto tėveliams (6 skyrių)

Kaina / vnt: 18 €

Mieli krikšto tėveliai,
Ši diena ypatinga,
Degant baltai žvakelei
Šiandien tapsiu turtingas.
Gausiu meilę Dievulio.
Dovanų kalnelius,
Kunigėlio palaimą
Ir antrus tėvelius.
Į tikėjimo kelią
Vartelius man atversit
Ir mane pirmą kartą
Pas Dievulį nuvesit.

Medinė arbatos dėžutė su išgraviruotais padėkos žodžiais ir norimu paveikslėliu gali būti šilta ir jauki padėkos dovana krikšto tėveliams. Paveiksliuką ar paveiksliukus galėsite pasirinkti iš plačios kelių šimtų paveikslėlių galerijos.  Atvertus dangtelį galima išgraviruoti padėkos tekstą ar žodžius, įkvepiančius naujai dienai. Taip pat galimas graviravimas kiekviename arbatos skyrelyje atskirai (pvz. žodžiai, linkintys kažko ypatingo - Nusišypsokim, Apsikabinkim, Pakvailiokim, Pasijuokim ir pan.). Kartu su jumis sukursime individualią ir asmenišką dovaną nuo krikšto vaikučio jo mylimiems krikšto tėveliams.

Paprastai padėkos dovanos krikšto tėveliams įteikiamos arba šventės pradžioje (po to, kai krikšto tėveliai įteikia krikšto sakramento simbolius - žvakę, skraistę ir krikšto dokumentą) arba po senelių išbandymo užduotėlių. Krikšto tėveliams galite iš pradžių duoti pasirašyti įdarbinimo sutartį. 

Kiti padėkų krikšto tėveliams variantai, kur gali būti surašyti pasižadėjimai/įsakymai - atverčiami rėmeliai krikšto tėveliams, rėmelis su vieta nuotraukai, pjaustymo lentelė ir kt. 

Kartu su rėmeliu paprastai užsakomos padėkos dovanėlės krikštynų svečiams.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 220 x 165 x 78 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )