Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Mediniai medaliai

Kaina / vnt: 2 €

Ištrauka iš vestuvių scenarijaus. Kalba piršlys:

"Mielieji, jūsų didžiausias būrys susirinkęs, o aš vienas kaip pirštas. Sunku visus jus sužiūrėti, visus stalo galus aplakstyti, kad ir koks miklus bebūčiau. Reikia pagalbos. 

Kaip tik šiandien rytą ruošiuosi į vestuves, išsiėmiau kostiumą, lyginuosi kelnes, girdžiu - skambina. Pasižiūriu - numeris nepažįstamas. Atsiliepiu. Sako: "čia tau ..... (kažkurio svečio vardas) skambina, girdėjau, kad piršliu būsi. Tai va", sako, "jei nepaskirsi manęs į Komendanto postą..."čia aš iš kart pastebėjau, kad .... (svečio vardas) balsas tapo grėsmingas. Aš aišku jam pabaigt sakinio neleidau ir sutikau. Taigi, ..... (svečio vardas), pačiam prašant, skiriu tave pirmuoju stalo krutintoju t. y. Komendantu. Būsi mano dešinioji ranka."

Baliaus valdžios skyrimas - tradicinė bet kurio didesnio baliaus scenarijaus dalis. Ją galima suorganizuoti taip, kad svečiams būtų linksma pramoga, na o nominacijas pristatyti originaliai bei šmaikščiai. Kiekvieną išrinktą valdžios atstovą papuoškite jam skirtu medaliu. Medalius galime pagaminti su magnetukais, kaina 2 eur/vnt. Ant medalio galima išgraviruoti šventės datą ir vardus. Nominacijos:

  • Metų seklys - svečiams apžiūrėti siunčiamas netikras santuokos liudijimas su pakeista jaunikio pavarde. Laukti ar kas pastebės klaidą. Pastebėjusį apdovanoti padidinimo stiklu ir paskelbti METŲ SEKLIU (medalis Metų seklys).
  • Stalo komendantai (1 žmogus 10-15 svečių). Nominantai apdovanojami medaliais. Jiems įteikiami švilpukai ir maišeliai butelių kamščiams rinkti. Galima vietoj švilpukų įteikti varpelius, dviračių skambučius ir pan., Atsakingi, kad stikliukai niekada nebūtų tušti. Švilpukas paraginti, miegantį pažadinti. Kibiriukas taros korkiukams rinkti. Kitą rytą suskaičiuojamas jų kiekis ir apdovanojamas geriausiai dirbęs komendantas. 
  • Meilės ministras – užkabinamas medalis, galima dovanoti antrankius, cukraus pudrą. Atsakingas už tai, kad nei vienas svečias nei minutės nebūtų vienas, leidžiama bausti pabrolius nevietoj palikus savo pamergę. Jo darbas skleisti meilės kerus ir visus meile užkerėti, susiporavusius prižiūrėti, o meilės beieškančius suporuoti. Įteikiami antrankiai – susipykusius surakinti, kad susitaikytų. Meilės dulkės, jeigu pajustų, jog kartais šiandien ore jų tvyro per mažai ir galėtų padidinti jų normą.
  • Darželio auklėtoja – užkabinamas medalis, galima dovanoti barškutį. Atsakinga už tai, kad kiekvienas svečias turėtų ką veikti, laiku pavalgytų, išgertų, pamiegotų ir panašiai.
  • Aistrų gesintojas  - užkabinamas medalis, galima dovanoti šalmą arba vaikišką skėtį, kad nesušlaptų ir vandens šautuvą. Atsakingas už ne vietoje įsiplieskusių aistrų, taip pat blogos nuotaikos gesinimą.
  • Baliaus sesurity - užkabinamas medalis, galima dovanoti kepurę, bananą. Atsakingas už viešosios tvarkos prie stalo ir šokių aikštelėje palaikymą, bendrai tvarkai ir gražioms moterims prižiūrėti. Kepurė, kad visi iš tolo matytų ir pažintų. Na, ir žinoma, koks policininkas be banano.
  • Seselė - užkabinamas medalis, dovanojama Tic Tac saldainių - vaistų. Atsakinga už visų čia susirinkusių sveikatą, vaistų ir kitų pagalbos priemonių išdavimą bei gydymo sveikatai sušlubavus rekomendavimą.
  • Ginekologas - užkabinamas medalis, dovanojamos vienkartinės pirštinės – jei reikės gydytojo konsultacijos vaikų atsiradimo klausimais.
  • Rūkorių laiko kontrolierius – užkabinamas medalis, galima dovanoti žadintuvą, pletnę. Su rūkančiaisiais visada turime problemą – išeina ir grįžti pamiršta, todėl būtinas žmogus, kas juos prižiūrės ir sukontroliuos. Žadintuvas, laikui kontroliuoti ir pletnė, neklausančius sudaboti.

Mediniai medaliai su linksmais graviruotais paveikslėliais vestuvių šventės svečių nominacijoms, kurių turime virš 50 įvairiausių skirtingų dizainų, tad tikrai išsirinksite jums tinkančius. O jei norimos nominacijos nerasite, galėsime jums sukurti naują medalio dizainą.

Žodžių, kaip pristatyti baliaus valdžią, rasite mūsų scenarijaus skyrelyje, pvz.: valdžios rinkimas, komendantų rinkimas, stalo valdžios rinkimas.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )