Parduotuve Planuok Pati

Mediniai medaliai

Kaina / vnt: 1.5 €

Baliaus valdžios skyrimas - tradicinė bet kurio didesnio baliaus scenarijaus dalis. Ją galima suorganizuoti taip, kad svečiams būtų linksma pramoga, na o nominacijas pristatyti originaliai bei šmaikščiai. Kiekvieną išrinktą valdžios atstovą papuoškite jam skirtu medaliu. Medalius galime pagaminti su magnetukais, kaina 2 eur/vnt. Ant medalio galima išgraviruoti šventės datą ir vardus. Nominacijos:

  • Metų seklys - svečiams apžiūrėti siunčiamas netikras santuokos liudijimas su pakeista jaunikio pavarde. Laukti ar kas pastebės klaidą. Pastebėjusį apdovanoti padidinimo stiklu ir paskelbti METŲ SEKLIU (medalis Metų seklys).
  • Stalo komendantai (1 žmogus 10-15 svečių). Nominantai apdovanojami medaliais. Jiems įteikiami švilpukai ir maišeliai butelių kamščiams rinkti. Galima vietoj švilpukų įteikti varpelius, dviračių skambučius ir pan., Atsakingi, kad stikliukai niekada nebūtų tušti. Švilpukas paraginti, miegantį pažadinti. Kibiriukas taros korkiukams rinkti. Kitą rytą suskaičiuojamas jų kiekis ir apdovanojamas geriausiai dirbęs komendantas. 
  • Meilės ministras – užkabinamas medalis, galima dovanoti antrankius, cukraus pudrą. Atsakingas už tai, kad nei vienas svečias nei minutės nebūtų vienas, leidžiama bausti pabrolius nevietoj palikus savo pamergę. Jo darbas skleisti meilės kerus ir visus meile užkerėti, susiporavusius prižiūrėti, o meilės beieškančius suporuoti. Įteikiami antrankiai – susipykusius surakinti, kad susitaikytų. Meilės dulkės, jeigu pajustų, jog kartais šiandien ore jų tvyro per mažai ir galėtų padidinti jų normą.
  • Darželio auklėtoja – užkabinamas medalis, galima dovanoti barškutį. Atsakinga už tai, kad kiekvienas svečias turėtų ką veikti, laiku pavalgytų, išgertų, pamiegotų ir panašiai.
  • Aistrų gesintojas  - užkabinamas medalis, galima dovanoti šalmą arba vaikišką skėtį, kad nesušlaptų ir vandens šautuvą. Atsakingas už ne vietoje įsiplieskusių aistrų, taip pat blogos nuotaikos gesinimą.
  • Baliaus sesurity - užkabinamas medalis, galima dovanoti kepurę, bananą. Atsakingas už viešosios tvarkos prie stalo ir šokių aikštelėje palaikymą, bendrai tvarkai ir gražioms moterims prižiūrėti. Kepurė, kad visi iš tolo matytų ir pažintų. Na, ir žinoma, koks policininkas be banano.
  • Seselė - užkabinamas medalis, dovanojama Tic Tac saldainių - vaistų. Atsakinga už visų čia susirinkusių sveikatą, vaistų ir kitų pagalbos priemonių išdavimą bei gydymo sveikatai sušlubavus rekomendavimą.
  • Ginekologas - užkabinamas medalis, dovanojamos vienkartinės pirštinės – jei reikės gydytojo konsultacijos vaikų atsiradimo klausimais.
  • Rūkorių laiko kontrolierius – užkabinamas medalis, galima dovanoti žadintuvą, pletnę. Su rūkančiaisiais visada turime problemą – išeina ir grįžti pamiršta, todėl būtinas žmogus, kas juos prižiūrės ir sukontroliuos. Žadintuvas, laikui kontroliuoti ir pletnė, neklausančius sudaboti.

Mediniai medaliai su linksmais graviruotais paveikslėliais vestuvių šventės svečių nominacijoms.

Dėl kitokio dizaino medalių kreipkitės asmeniškai.

Užsakymai priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje arba facebook žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )