Parduotuve Planuok Pati

Komendantų rinkimas

Piršlys taria:

Mieli svečiai, leiskite man šiandien išsirinkti .... (komendantų skaičius) padėjėjus, kurių darbas bus prižiūrėti svečius, kad būtų jie linksmi, kad nebūtų nei vieno liūdno, taip pat nei vieno neišgėrusio, ir prisigėrusio, kad nebūtų nevalgiusio ir persivalgiusio.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Renkami komendantai, jiems įteikiami ženkleliai (idėjų, kaip apdovanoti komendantus, rasite prisiregistravusi savo planavimo aplinkoje). Piršlys tęsia:

Tam, kad užtvirtintume jūsų paskyrimą šioms pareigoms, prašau prisipilti taureles ir viešai visiems matant drauge išgerti, kad mes galėtume spręsti apie jūsų sugebėjimus ir darbą. (išgeria) Ačiū. Dabar prašau vėl įsipilti ir vėl išgerti už svečius, kurie jus išsirinko. (išgeria) O dabar išgerkite už savo sveikatą ir bendradarbio sveikatą. Ačiū, su šiuo tostu mielieji padėjėjai, jūsų gėrimas šį vakarą ir baigėsi. Lieka tik svečius prižiūrėti, jiems gerą pavyzdį rodyti. O dabar, mielieji svečiai, prašom pakelti taureles už mano padėjėjus. Už jų sveikatą ir už jų pareigas.

už butelių sausinimą
už burnų aušinimą
už maisto realizaciją
už kaimynų agitaciją
už smagias dainas prie stalo
dėkoja jums piršliai be galo.

 

Galima komendantų rinkimą pradėti ir šiais žodžiais:

Na, o kad mūsų pobūvis vyktų sklandžiai, o svečiai būtų linksmi ir sotūs, siūlome išrinkti stalo komendantus, kurie prižiūrės, kad būtų ne per daug ir ne per mažai geriama. Kurie turės atsakyti už sočius pilvus, linksminti svečius, raginti juos dainuoti, sakyti tostus ir vykdyti visus piršlio ir svočios įsakymus.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >