Parduotuve Planuok Pati

Valdžios rinkimas

Iš anksto reiktų pasiruošti šiuos atributus:
Darbo pažymėjimai, stikliukai, šalmas, prijuostė, stetoskopas, barškutis, kamasutros popierius, antrankiai, stringai, policininko liemenė, palinkėjimų knyga, muštukas musėms, seilinukai.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Piršlys:
Mieli sveteliai, mūsų čia didelis būrys susirinko, jau matau, kad aš vienas visų reikalų neaprėpsiu. Be to dar daug darbo laukia tamsiuoju paros metu, juk vistik pirma naktis, tad pervargimas nerekomenduojamas. Leiskite išrinkti stalo komendantus, kurie bus atsakingi, kad stikliukai niekada nebūtų tušti.

Komendantams įteikiami stikliukai ir darbo pažymėjimai (skaičiuokite po vieną komendantą 10-15 žmonių);

Piršlys:

Dabar, mielieji komendantai, prašom patvirtinti savo pareigas prisipilant taures ir viešai, visiems matant išgerti, kad mes galėtumėm spręsti apie jūsų tinkamumą šiam darbui.

Piršlienė:

Taip pat šiandien norėtume paskelbti dar kelis pareigūnus, kuriems atiteko svarbūs valdžios postai:

Tai gaisrininkas - atsakingas už gaisrų širdyse gesinimą (įteikiamas darbo pažymėjimas ir šalmas);

Policininkas - jis seks ir kontroliuos visą baliaus valdžią, kad nebūtų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi (įteikiamas darbo pažymėjimas, antrankiai, liemenė)

Sveikatos ministrė - atsakinga už pašlijusios svečių sveikatos taisymą (įteikiamas darbo pažymėjimas, prijuostė ir stetoskopas);

Meilės ministrė ir meilės ministras - prašom į juos kreiptis konsultacijų intymiais klausimais (įteikiami darbo pažymėjimai, kamasutros paveikslėlių popierius ir stringai);

Žurnalistė - atsakinga už svečių knygos priežiūrą bei pildymą, pristigus kūrybinių minčių prašom kreiptis į ją (įteikiami palinkėjimų jauniesiems knyga, gyvenimo patarimų kortelės ir darbo pažymėjimas);

Stalo muzikantas - asistentas - atsakingas už tai, kad visiems užtraukus bendrą dainą, prie stalo tylinčių nebūtų (įteikiamas darbo pažymėjimas ir barškutis);

Piršlienė:

Visa valdžia pavaldi piršliui ir jam privalo atsiskaityti dėl visų pastebėtų trūkumų, jei nepavyksta susitvarkyti savarankiškai. Jūsų darbas bus gerai įvertintas jei visi svečiai bus linksmi, nebus nei vieno liūdno, nei vieno neišgėrusio, nei vieno pasigėrusio, nei vieno nevalgiusio ar persivalgiusio.

Piršlys:

Na o visoms šioms pareigoms galutinai užtvirtinti prašau prisipildyti taures ir viešai išgerti.

Piršlys:

Šiandien visus gyrėm, apdovanojom, o savo gražų pulką pamiršom, pamergytės gražios, švyti tikrai vyrukų dėmesio neatsigins, kad būtų lengviau nuo gerbėjų atsimušti – duodu jums naudingą įrankį – gerbėjų  atmušėjas (įteikiami musių muštukai).

Piršlienė:

Bet ne tik pamergės šaunios, yra gražių panelių. Sakoma, kad žiūrėti nedraudžiama, o mūsų pabroliukai akimis tik šaudo seilę varvina. Na, o kad bevarvindami seiles galėtų švariais marškiniais sėdėti, noriu padovanoti po – seilėgaudžius (seilinukai).

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >