Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Padėka krikšto tėveliams - magnetukas su stoveliu

Padėka krikšto tėveliams - magnetukas su stoveliu

Kaina / vnt: 14 €

Mieli krikšto tėveliai,
Ši diena ypatinga,
Degant baltai žvakelei
Šiandien tapsiu turtingas.
Gausiu meilę Dievulio.
Dovanų kalnelius,
Kunigėlio palaimą
Ir antrus tėvelius.
Į tikėjimo kelią
Vartelius man atversit
Ir mane pirmą kartą
Pas Dievulį nuvesit.

Rašant krikštynų scenarijus dalis, kurioje tėveliai vaikučio vardu dėkoja krikšto tėveliams ir įteikia simbolinę dovaną yra viena iš tų, kurios įtraukiamos visose krikštynų šventėse. Paprastai padėkos žodžius lydi simbolinė dovana. Šie magnetukai dėžutėje atsirado kaip vienos iš mamyčių pageidavimas. Padėka kuriama pačių tėvelių, nes juk jūs pasirenkate tiek dėžutės dekoro paveiksliukus, tiek ir padėkos žodžius krikšto tėveliams

Dėžutės viduje esantis super herojų magnetukas, neabejoju, jog sukels nuoširdžią šypseną, o ir krikšto tėveliams nuolat primins, kokie jie yra ypatingi krikšto sūnelio ar krikšto dukrytės akyse. Krikšto mama - ji myli labiausiai, ji visad atskuba į pagalbą, ji turi magiškų galių. Ji - stebuklingoji Krikštamotė Fėja. Na o krikšto tėtis - juk jis gali viską, jis pats šauniausias, pats pačiausias. Jis ne šiaip, o SUPER krikšto tėtis, kuris apgins ir nugalės bet ką, net ir po lova pasislėpusius baubukus! 

Kartu su šia simboline dėžute krikšto tėveliams galėsite įteikti ir didesnę dovaną, pavyzdžiui, kvietimą į renginį ar dovanų čekį. Krikšto tėveliams paprastai dėkojama arba šventės pradžioje, šiems prisistačius bei įteiktus krikšto atributus tėveliams (krikštadėžę, krikšto žvakę, dokumentą) arba šventės viduryje, po to, kai krikšto tėveliai "patikrina" senelius bei perskaito jų pasižadėjimus

Kartu su padėka krikšto tėveliams paprastai užsakomos padėkos dovanėlės krikštynų svečiams.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 4 x 13 x 16 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )