Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pirmo bučinio dėžutė

Pirmo bučinio dėžutė

Kaina / vnt: 16 €

Ištrauka iš scenarijaus:

Piršlys:

Ar čia tik man vienam ar ir kitiems gėrimas kažkoks labai jau kartus darosi? Reikia padėtį taisyti. Gerai, kad turiu nemažą vestuvių stažą, tai jau žinau kaip šitie reikalai taisomi.

Piršlienė: 

Aš irgi žinau. O kad pasiruošti iš anksto visiems atvejams mėgstu, tai turiu net taisymo instrukcijas susirašiusi. Tik va, bėda, paveikslėlių neatsispausdinau, spausdinimo popierius pasibaigė. Na, bet pas mus visi svečiai tokie patyrę, tuojau mums viską ir pailiustruos. Siunčiu instrukcijas, prašom muzikinį foną, kai tik muzika sustoja, tas, kurio rankose dėžutė, traukia instrukciją ir rodo jai iliustraciją. Pirmyn!

Jei nenorite tradicinio jaunųjų bučinio dainuojant "karti karti", tokia bučinių dėžutė - puiki išeitis. Dėžutėje yra 18 širdelių su įvairiausių rūšių bučiniais ir išgraviruotomis jų atlikimo instrukcijomis, pavyzdžiui:

MANDAGUSIS BUČINYS

Instrukcija: pabučiuoti moters rankąi.

Žaidime žaidžia visi svečiai. Bučinių dėžutė siunčiama ratu grojant muzikai, o šiai sustojus, kieno rankose lieka dėžutė, tas svečias traukia širdelę ir įvykdo užrašytą instrukciją. Bučinių instrukcijos linksmos ir nevers svečių pasijausti nepatogiai. Kartu su šia dėžute atsiųsime jums ir scenarijaus žodžius žaidimui pristatyti.

Jūs taip pat galite norėti įsigyti šiuos gaminius vestuvių šventei pravesti: jaunųjų darbų pasidalinimo žaidimą, užduotis jauniesiems pirmais santuokos metais, medalius - magnetukus baliaus valdžiai, šmaikščią dovaną jauniesiems įšventinant į šeimininkus.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )