Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Žvaigždė krikštynų svečių palinkėjimams

Žvaigždė krikštynų svečių palinkėjimams

Kaina / vnt: 34 €

Mūsų kauluose yra kalcio,

mūsų venose teka kraujas su geležim,

sieloje yra anglies, o smegenyse azoto.

Net 93% mūsų kūno sudaryti iš tų pačių medžiagų kaip žvaigždžių dulkės.

Turėdami sielas, sukurtas iš liepsnos, mes gal iš tiesų esame žvaigždės,

kurioms tiesiog suteikti žmonių vardai.

Vienas iš tradicinių užsiėmimų šventės metu - palinkėjimų vaikučiui rašymas. Vietoj įprastų kortelių ar palinkėjimų knygos galite pasirinkti originalų sprendimą - palinkėjimų indą. Ši gražiausius artimųjų žodžius sauganti žvaigždė ne tik papuoš jūsų šventės vietą, bet ir bus jaukia kambario dekoracija. Na o vaikučiui paūgėjus bus smagu apžiūrinėti, ką gi per krikštynas surašė visi svečiai ;) .

Komplektą sudaro didelė žvaigždė su akriliniu stiklu (30cm x 30 cm), žvaigždutė - dėžutė, žvaigždutės svečių palinkėjimams rašyti (30 vnt.) ir didelis bei mažas stoveliai. 

Kiti krikštynų palinkėjimų variantai: krikštynų knyga su anketomis svečiamskrikštynų knyga su individualia spauda (lapai krikšto, metrikų informacijai, individualios anketos, vietos nuotraukoms su svarbiausiais šeimos nariais ir kt.), krikštynų knyga su tuščiais lapais.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 30 x 50 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )