Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > NAUJIENA! Kvietimas būti krikšto tėveliais su žaidimu

NAUJIENA! Kvietimas būti krikšto tėveliais su žaidimu

Kaina / vnt: 26 €

NAUJIENA! Kvietimas būti krikšto tėveliais, kuris bus ir intriguojantis žaidimas, kol būsimi krikšto tėveliai sužinos, kas  paslėpta skrynelėje!

Būsimiems krikšto tėveliams įteikiama užrakinta skrynutė ir atvirukas sukuriant intrigą, kas gi yra dėžutėje, nuo kurios raktas neįdėtas! Tad reikia pradėti žaidimą: pirmiausia perskaityti ir nutrinti širdelę atviruko priekyje. Tai padarius pamatysite svarbųjį klausimą, kurį vaikutis ir tėveliai nori užduoti būsimiems krikšto tėveliams. Tada tik į klausimą atsakius TAIP, galima versti kitą atviruko pusę, o čia laukia nauja užduotis. Reikia nutrinti stačiakampį, kad sužinotumėte, kas gi slapto ten parašyta! Baigus žaidimą randamas raktelis ir atrakinama skrynelė, kurioje laukia linksmi Super krikšto tėčio ir Super Krikšto mamos magnetukai.

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio ir krikšto tėvelių vardus, jei jau žinote, galite parašyti šventės datą. Jei užsakymas būtų siunčiamas tiesiai būsimiems krikšto tėveliams, parašykite tai. Kaip atrodo šis kvietimas, galite pasižiūrėti video.

Kiti kvietimų būti krikšto tėveliais variantai: kvietimas krikšto tėveliams atverčiamuose rėmeliuosekvietimas magnetukas ir kvietimas dėlionė. Taip pat šiame skyrelyje galite peržvelgti padėkas krikšto tėveliams bei humoristines įdarbinimo sutartis, kurias įteiktumėte šventės metu.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )