Parduotuve

Taurės jauniesiems - Baltas ir mėlynas duetas 2

Kaina / vnt: 33 €

Tradiciškai taures jauniesiems dovanoja piršliai arba liudininkai. Jos įteikiamos prieš išvykstant į santuokos ceremoniją arba, jei išlydėjimo iš namų nėra, po ceremonijos. Galite sakyti šiuos žodžius:

"kad turėtumėt ką pripildyti šampanu, keliant savo pirmąjį bendro gyvenimo tostą, mes dovanojam jums šias taures. Šios dvi taurės vertos viena kitos tik tuomet, kai yra šalia, kartu. Saugokite šias taures ilgus metus, kaip šitos dienos prisiminimą. Pažadėkite, kad tostą už deimantines vestuves, gersite iš šių taurių."

Rankomis dekoruotas vestuvinių taurių komplektas jauniesiems. Taurės forma - grakšti, ilga kojele, platėjanti į viršų.

Šios taurės dekoruotos baltais ir mėlynais karoliukais, puoštos mėlynai baltu kaspinėliu ir baltomis rožytėmis. Taip pat turi keletą rusvų karoliukų. Labai tinka vestuvėms, kuriose dominuoja mėlyna spalva arba jaunasis apsirengęs mėlynos spalvos kostiumu.

Puošybai naudojami klijai yra kokybiški, specialiai skirti stiklui, todėl laikui bėgant nepagelsta.

Ant taurės yra piešiama rankomis spec. keramikiniais dažais (galimos įvairios spalvos), kurie yra užtvirtinami aukštoje temperatūroje, todėl nenusiplauna.

Dekorui naudojamos gėlytės yra nulipdytos rankomis, iš kokybiško spalvoto modelino ir iškaitintos aukštoje temperatūroje. 

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )