Parduotuve

Taurės jauniesiems - Simboliai

Kaina / vnt: 32 €

Tradiciškai taures jauniesiems dovanoja piršliai arba liudininkai. Jos įteikiamos prieš išvykstant į santuokos ceremoniją arba, jei išlydėjimo iš namų nėra, po ceremonijos. Galite sakyti šiuos žodžius:

"kad turėtumėt ką pripildyti šampanu, keliant savo pirmąjį bendro gyvenimo tostą, mes dovanojam jums šias taures. Šios dvi taurės vertos viena kitos tik tuomet, kai yra šalia, kartu. Saugokite šias taures ilgus metus, kaip šitos dienos prisiminimą. Pažadėkite, kad tostą už deimantines vestuves, gersite iš šių taurių."

Rankomis dekoruotas vestuvinių taurių komplektas jauniesiems. Taurės forma - klasikinė, ilgesne kojele.

Šios taurės tapytos baltais ornamentais su širdies motyvu ir viduryje jaunųjų inicialais, puoštos baltais perliukais ir didžiuliu raudonu kaspinu. Kaip akcentas panaudota mažytė tviskanti stiklo akutė. Labai tinka vestuvėms, kuriose dominuoja raudona spalva, bet galima užsisakyti ir kitos spalvos kaspinus arba visai be jų. Vietoj inicialų galima nutapyti žiedus ar kt. simbolius. Tai nurodykite pastabose.

Puošybai naudojami klijai yra kokybiški, specialiai skirti stiklui, todėl laikui bėgant nepagelsta.

Ant taurės yra piešiama rankomis spec. keramikiniais dažais (galimos įvairios spalvos), kurie yra užtvirtinami aukštoje temperatūroje, todėl nenusiplauna.

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )