Parduotuve Planuok Pati

Simbolinės dovanos tėvams

Patarimai jauniesiems, kaip padėkoti tėveliams:

  • Apie planuojamą padėką informuokite šventės vedantįjį ar liudininkus (jei šventę veda jie), kad būtų numatytas laikas bei žodžiai pristatymui. Gražu, kai padėka tėveliams seka po šeimos židinio įteikimo.
  • Pasiruoškite padėkos žodžius iš anksto, geriausia juos pasirašyti ir vestuvių metu tiesiog perskaityti. Galite sukurti savo tekstą, įtraukdami gražiausius vaikystės prisiminimus, keletą asmeniškų, jūsų tėveliams skirtų sakinukų. Gražių žodžių padėkoti tėveliams rasite šiame straipsnyje.
  • Jei planuojate įteikti dovaną tėveliams, galite parinkti simbolinę prasmę turinčią padėką. Pavyzdžiui, tai gali būti rėmelis nuotraukai. Galite nustebinti tėvelius ir susitarti su fotografu, kad vestuvinę nuotrauką atspausdintų dar iki vidurnakčio. Kartu tai bus ir praktiška dovana, nes paprastai visi tėveliai turi pasidėję savo vaikų vestuvių nuotrauką namuose. Kitos gražios simbolinės idėjos - inkiliukai, kurie yra gimtojo lizdo simbolis ir tarsi pažadas, kad grįšite aplankyti vaikystės namų; vazonėliai- simbolinė dovana tėveliams, reiškianti, kad jūs visad prisiminsite savo šaknis, tėvus, suteikusius jums tvirtą pagrindą savarankiškam gyvenimui. Jei planuojate įteikti keramikinį dubenį, įdėkite į jį obuoliukų ir įteikite su žodžiais "Mes nenukrentam ant žemės, kaip obuoliai... - I variantas".