Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Svečio vardo kortelė su rakto pakabuku

Svečio vardo kortelė su rakto pakabuku

Kaina / vnt: 1.3 €

Stalo kortelė su svečio vardu gali būti naudojama ne tik sėdėjimo vietai pažymėti bei stalo dekorui papildyti, bet ir kaip simbolinė dovanėlė, priminsianti jūsų šventę. Pakabuko dydis apie 12x5cm. Svečio vardas gali būti užrašomas jums patinkančiu šriftu. Taip pat ant pakabučio galima graviruoti jaunųjų vardus, šventės datą, padėkos žodelį.

Užsakant šiuos pakabučius parašykite jūsų šventės datą ir planuojamą svečių skaičių. Užsakymą galima pateikti net neturint galutinio vardų sąrašo. Su jumis susisieksime suderinti dizainų.

Kiti variantai svečio sėdėjimo vietai pažymėti: mediniai vardukai - magnetukaiažūriniai graviruoti vardaivardas rėmelyjegraviruoti segtukaivardas ant plokštelės.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam staluitorto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )