Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Individualaus dizaino stalo kortelė

Individualaus dizaino stalo kortelė

Kaina / vnt: 0.9 €

Rezervuokite vardukų gaminimą net jei dar neturite viso svečių sąrašo. Susisiekite (facebook žinuteinstagram žinute. tel. 864329450, el. paštu [email protected]).

Jei ieškote originalaus sprendimo, kaip pažymėti svečių sėdėjimo vietą, galime jums sukurti dizaino pasiūlymus graviruotiems vardukams. Pastabose nurodykite, kokios formos kortelės norėsite (pvz. stačiakampis, širdelė, apvali ir pan.), koks būtų užrašas. Šriftus gali parinkti mūsų dizainerė arba galite parašyti norimo šrifto pavadinimą ir taip užrašą suderinti su jūsų vestuvinių kvietimų šriftu ar kitais šventiniais akcentais. Stalo korteles galima gaminti kaip magnetukus, kuriuos vėliau svečiai galės parsivežti dovanų kaip simbolinį prisiminimą apie jūsų vestuves.

Vardų gaminimą galite užsisakyti net jei kol kas neturite galutinio svečių sąrašo. Užsakymui užtenka apytikslio svečių skaičiaus ir šventės datos.

Kiti variantai svečio sėdėjimo vietai pažymėti: ypač blizgūs vardaimediniai vardukai - magnetukaiažūriniai graviruoti vardaivardas rėmelyjegraviruoti segtukaivardas ant plokštelės.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam staluitorto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 4 x 8 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )