Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vardo kortelė

Kaina / vnt: 0.9 €

Būtent smulkmenos sukuria ypatingą šventės nuotaiką. Asmeninis dėmesys, parodytas brangiausiems žmonėms, kartu susirinkusiems pasidžiaugti Jūsų meilės diena... Mažytė dovanėlė, kad to jaukaus, nuoširdaus bendrumo dalelytę kiekvienas parsineštų į savo namus... Ir kad ji primintų tai, kas gyvenime svarbiausia - MEILĘ...

Rezervuokite vardukų gaminimą AKCIJOS sąlygomis dar 2022 metų kainomis. Susisiekite (facebook žinuteinstagram žinute. tel. 864329450, el. paštu [email protected]) ir sužinokite, kokią nuolaidą galite pasirinkti.

Medinės svečio kortelės:

  • turime platų gražių šriftų pasirinkimą.
  • vardo kortelės išmatavimai priklauso nuo pasirinkto šrifto. Medinio vardo didžiosios raidės aukštis apie 4-5 cm. Galima daryti stalo korteles iš dviejų žodžių, kurie būtų apjungiami.
  • užsakant daugiau nei 25 vnt. pakuojame į puošnias medines dėžutes su graviruota vestuvių data ir jaunųjų vardais, kuri puikiai tiks vokams susidėti šventės metu ar vėliau kitokioms smulkmenoms.
  • vardai pakankamai tvirti, nes gaminame iš storesnės medžio plokštės ir yra optimalaus dydžio, kad svečiai saugiai parsivežtų namo.
  • Magnetukai labai mažiukai, bet ypač stiprūs, tikri, ne karpomi, todėl lengvai išlaiko net A4 formato lapą prie šaldytuvo ir, svarbiausia, visai nesimato iš gerosios pusės.

PASTABA: Vardo korteles galima padengti dažais. Padengimo dažais kaina nuo 5 Eur (priklausomai nuo vardų skaičiaus, t.y iki 20 vardų kaina 5 Eur, 20- 39 vardai - 6 Eur,  40-59 vardai 7 Eur ir t.t.). Galime dažyti paprastais matiniais arba metalizuotais (auksiniais, sidabriniais) dažais. Dažome rankomis tik paviršių, nepurškiame. Dėl spalvų teiraukitės pastabose.

Kiti variantai svečio sėdėjimo vietai pažymėti: ypač blizgūs vardaimediniai vardukai - magnetukaiažūriniai graviruoti vardaivardas rėmelyjegraviruoti segtukaivardas ant plokštelės.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam stalui, torto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu [email protected] arba facebook žinute.

Matmenys: 3 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )