Parduotuve Planuok Pati

Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui

Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#548 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#549 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#550 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#551 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#552 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#553 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#554 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#556 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#557 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#558 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#559 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#560 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#561 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#562 Girlianda krikštynoms ar gimtadieniui pav.#563

Jums reikės:

  1. kelių spalvų storesnio gražaus popieriaus. Geriausia būtų naudoti kartoną.
  2. Aštrių žirklių.
  3. Klijų.
  4. Gražaus kaspino ar virvutės.
  5. Pieštuko ir spausdintuvo (formai atsispausdinti).
  6. Formų.

I variantas

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Girlianda ant drabužėlių formos. Atsispausdinkite norimo dydžio drabužėlių formą (mergaitės arba berniuko). Jei spausdinsite mergaitės drabužėlių formą, atkreipkite dėmesį, kad yra variantų, kur kalnieriukas bei suknytės mezginukai klijuojasi atskirai. Formą išsikirpkite, padėkite ant kartono ir apvedžiokite pieštuku. išsikirpkite tiek drabužėlių formų, kiek varde yra raidžių. Jei planuojate rašyti ilgesnį sakinį, pavyzdžiui "Nojui - 2 metai", kaip tarpus panaudokite tuščias drabužėlių formas (be raidžių ir be skaičiaus). Ant drabužėlių užklijuokite raides. Raidžių trafaretų galite rasti čia , čia arba į Google paveikslėlių paiešką įvedusios "printable alphabet a to z". Jei darote suknytes, užklijuokite jų detales. Dabar belieka viską suverti ant virvutės ar kaspino ir pakabinti šventės vietoje.

II variantas

Girlianda ant kvadratėlių. Atsispausdinkite kvadratėlių formas (vieną didesnę, vieną mažesnę), bei drambliukų trafaretus. Iš įvairiaspalvio kartono išsikirpkite tiek kiekvieno dydžio kvadratėlių, kiek bus raidžių, tarpų bei drambliukų girliandoje. Išsikirpkite drambliukų formas iš įvairių spalvų kartono. Klijuokite sluoksnuodama: didžiausias kvadratėlis, mažas kvadratėlis, drambliuko pagrindas, antras sluoksnis, trečias sluoksnis, ketvirtas sluoksnis (ausis). Nupieškite ar priklijuokite drambliukui akį. Ant likusių kvadratėlių suklijuokite raides. Suverkite kvadratėlius ant kaspino.

Taip sluoksnuodamos įvairias formas, galite sukurti ir savo girliandos variantą. Galite sluoksniuoti kartoną su plonu popieriumi, klijuoti nėrinius, karoliukus ar kitas dekoravimo priemones.

Sėkmės ir kūrybinio įkvėpimo!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >