Parduotuve Planuok Pati

Jubiliejaus scenarijus (25 metai)

Jubiliejaus scenarijus (25 metai)

Kol svečiai renkasi, sėda prie stalo, liepkite užpildyti korteles:

  • Kur/su kuo/kaip gyvens (jubiliatės vardas)?
  • Kur/ką dirbs?
  • Kokie svarbūs įvykiai įvyks jos gyvenime per ateinančius 25 metus?

Kas nespės supildyti, galės sėdėdami prie stalo tai padaryti.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Vedantysis:

25 metai – daug tai ar mažai? Daug, jei paklausim mažos mergaitės, nerūpestingai skrendančios aukštyn supynėse. Mažai, labai mažai – sakys senolė, paimdama į rankas dar nebaigtą mezginį anūkėliui. Daug, jei lyginsim su margaspalvio drugelio akimirka. Mažai, jei pažvelgsim į giliai šaknis įleidusį šimtametį ąžuolą... 25 – eri – nuostabi gyvenimo akimirka, džiaugsmu kurios šiandien daliniesi su mumis visais. Tad pradėkime šventę tostu už (jubiliatės vardas), už jos 25 – erius metus. Siunčiu šį butelį. Kiekvieno svečio prašau pasirašyti ir pasakyti trumputę priežastį pakelti taurę už šį jubiliejų ir taip suskaičiuoti iki 25-erių. Pradėsiu aš. Už gimimą! Už pirmą įkvėpto oro gurkšnį!

Kiti svečiai tęsia už pirmus metus, pvz. už pirmą šypseną, už antrus metus – už pirmuosius žingsniukus, už trečius metus – vaikystės draugus, už ketvirtus metus – nuotykių ir atradimų kupiną pasaulį ir t.t. iki 25 metų (galima surašyti palinkėjimus ir siųsti lapą, o kartu svečias gali pridėti ir savo palinkėjimą arba jei sunku sugalvoti, tik skaito, kas parašyta). 

Vedantysis:

Visi palinkėjimai susakyti. Butelis pasirašytas. Mes jį įdėsime į specialią dėžę kaip ir dar keletą dovanėlių – į laiko kapsulę, kurią (jubiliatės vardas), pasižadės atidaryti po 25-rių metų – penkiasdešimtojo jubiliejaus proga. O gėrimą išgersime pirmajam tostui.

Paimama medinė dėžė (galima naudoti vyno buteliui skirtą medinę dėžę). Į ją įdedamas butelis. Visi pakelia pirmąjį tostą. Kviečiama valgyti karštus. Už 15-20 min:

Mieli svečiai, primenu, kad užpildytumėte korteles ir atsakytumėte į tris klausimus:

    • Kur/su kuo/kaip gyvens (jubiliatės vardas)?
    • Kur/ką dirbs?
    • Kokie svarbūs įvykiai įvyks jos gyvenime per ateinančius 25 metus?

Na o pačiai jubiliatei taip pat turime užduotį. Į šį lapą surašyk, ką sau palinkėtum pasiekti, pamatyti, patirti per ateinančius 25 metus. Gal kažką slapto nori sau parašyti. Kai baigsi laišką, įdėk į voką ir užklijuok. Tavo ir svečių korteles sudėsime į laiko kapsulę, kad perskaitytumei po 25 metų ir pažiūrėtum, kas išsipildė, kas tiksliausiai nuspėjo tavo ateitį.

Duoti šiek tiek laiko, kad svečiai baigtų valgyti ir pildyti korteles. Kortelės ir laiškas surenkami ir įdedami į dėžę. Toliau žaidžiami žaidimai, šokama, rekomenduojama palikti laiko ir svečiams tarpusavy pasikalbėti, kad programa nebūtų labai perkrauta vien užsiėmimais.

Šventės kulminacija

Šventė gerokai įsisiūbavo. Ar jau visi svečiai atidavė užpildytas korteles? (patikrinti ar dėžėje prie butelio sudėtos kortelės ir jubiliatės laiškas). Laikas šią dėžę uždaryti, kad būtų atidaryta vėl po 25-rių metų (dėžės kraštus ties vietomis, kur atsidaro, užklijuoti lipdukais). Įteikiame šią laiko kapsulę tau, (jubiliatės vardas). Saugok, nesmalsauk ir anksčiau laiko neatidaryk! (įteikus, paimama žvakė ir uždegama, tęsiama). Koks gimtadienis be šventinio torto? Na, o tortas juk turi būti su žvakutėmis. Šiandien savo rankose laikau šią žvakę. Tegu jos liepsna būna ypatinga, tegu ji skleidžia jūsų širdžių šilumą, spinduliuoja šiandien taip stipriai jaučiama meilės šviesa. Imkite žvakę, pasakykite palinkėjimą, vieną brangų žodį, skirtą (jubiliatės vardas) ir siųskite žvakę toliau. Tegu ji apeina ratą.

Žvakei apėjus ratą, su ja uždegamos torto žvakutės. Degant sakoma:

Štai ir surinkti visi patys šilčiausi, patys nuoširdžiausi žodžiai, palinkėjimai. Kartu su šia liepsna šiandien jie žėri jubiliejaus torto žvakutėse. Yra sakoma, kad prieš užpučiant žvakutes reikia sugalvoti norą, tada jis išsipildys. (Jubiliatės vardas), kviečiame sugalvoti norą ir ateiti užpūsti žvakutės.

Kol jubiliatė eina, visi dainuoja Su gimimo diena.

Dabar turi išsipildyti visų susakyti palinkėjimai ir tavo sugalvotas noras.

Pjaunamas tortas. Visi vaišinasi.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >