Parduotuve Planuok Pati

Kalėdinė dekoracija ant palangės

Kalėdinė dekoracija ant palangės pav.#3957 Kalėdinė dekoracija ant palangės pav.#3958 Kalėdinė dekoracija ant palangės pav.#3959 Kalėdinė dekoracija ant palangės pav.#3960 Kalėdinė dekoracija ant palangės pav.#3961 Kalėdinė dekoracija ant palangės pav.#3962 Kalėdinė dekoracija ant palangės pav.#3963

Paveikslėliuose parodytos dvi Kalėdinės dekoracijos:

  • lemputėmis apšviestas Kalėdinis vaizdelis;
  • Kalėdinės eglutės.

Pirmajam darbeliui reikia popieriaus, parolono, kartono gabalėlių bei lempučių girliandos. Iš parolono iškirpkite palangės dydžio gabalą. Jį "paslėpkite" padarydamos tarsi dėžutę ir popieriaus. Paroloną kas keliasdešimt centimetrų įpjaukite ir į tarpus įdėkite kartono gabalėlius, kaip parodyta paveikslėlyje. Į juos įsprausite vaizdelių trafaretus, kad šie stovėtų. Per patį vidurį palangės padėkite lempučių girliandą.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Antrajam darbeliui reikės kelių skirtingų dydžių apskritimų iš popieriaus. Juos iškirpkite ir sulankstykite, kaip parodyta paveiksėlyje. Karštais klijais priklijuokite perdurtus per centrą prie medinių iešmelių. Eglutės viršūnėlę galite dekoruoti karoliuku. Tokias eglutes įstatykite į pagrindą, kad stabiliai stovėtų (tam galima panaudoti siūlų ritę ar bet ką, kas tiktų ir suteiktų stabilumo). 

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >