Parduotuve Planuok Pati

Kalėdinis sijonas eglutei

Kalėdinis sijonas eglutei pav.#5073 Kalėdinis sijonas eglutei pav.#5074 Kalėdinis sijonas eglutei pav.#5075 Kalėdinis sijonas eglutei pav.#5076 Kalėdinis sijonas eglutei pav.#5077 Kalėdinis sijonas eglutei pav.#5078

Idėja jums, kaip gražiai papuošti žemę, ant kurios pastatyta eglutė, o taip pat pasirūpinti, kad jos spygliai nekristų ant grindų ir nesibarstytų po visus namus. Tokiam sijonėliui pagaminti reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • veltinio medžiagos;
  • žirklių;
  • adatos ir siūlų;
  • karoliukų;
  • sagučių.

Iškirpkite apie 45cm spindulio apskritimą (reikės susiūti du pusapskritimius). Vieną kraštinę palikite nesusiūtą, kad galėtumėte padaryti užsegimą. Taip bus lengviau nuimti sijonėlį esant reikalui, pavyzdžiui, išpurtyti pribyrėjusius spyglius, ir nereiks kilnoti visos eglutės. Prisikarpykite lapelių gėlytei. Vienai gėlytei reikia trijų lapelių. Lapelį suimame per vidurį, suspaudžiame ir susiuvame. Taip gausite iš vienos detalės du žiedlapius. Susiūkite visas tris detales ir gausis gėlytė. Viduriukui prisiūkite kelis karoliukus. Tokiomis gėlytėmis dekoruokite sijonėlio pagrindą. Išoriniam žiedui naudokite gėlytes iš didesnių detalių, o vidiniam žiedui - iš mažesnių. 

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >