Parduotuve Planuok Pati

Krikštynos drugelių tema

Krikštynos drugelių tema pav.#2496 Krikštynos drugelių tema pav.#2497 Krikštynos drugelių tema pav.#2498 Krikštynos drugelių tema pav.#2499 Krikštynos drugelių tema pav.#2500

Ši tema ypač tinka mergaitei, kurią ruošiatės krikštyti vėlyvą pavasarį. Šventės vietoje sukurkite gražaus, pilno žydinčių gėlių ir drugelių sodo atmosferą. Kad ši nuotaika užvaldytų visus dalyvaujančius iš anksto, paruoškite ir išsiūskite teminius pakvietimus į krikštynas. Kaip juos parašyti rasite čia

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Papuoškite stalą drugeliais bei gyvomis gėlėmis. Galite panaudoti dubenį su smėliu, į jį prismaigstyti gėlių, smilgų, šakelių taip sukurdama pievos gabalėlio įspūdį, na ir žinoma, prisegti keletą drugelių. 

Paruoškite atskirą staliuką su saldumynais bei palinkėjimų, kuriuos turi užpildyti svečiai kortelėmis. Tegu kol smaližiauja, atsako į šiuos ar panašius klausimus:

  • Tikiuosi, kad užaugusi būsi....
  • Tikiuosi, kad gausi...
  • Tikiuosi, kad juoksies...
  • Tikiuosi, niekada nepamirši....
  • Tikiuosi, niekada nebijosi...
  • Tikiuosi, kad visada mylėsi....

Svečių dovanas galite "supakuoti" į mažučius nertus batukus.

Žaidimus rinkitės lengvus ir subtilius, pritaikykite juos drugelių temai, pavyzdžiui, jei planuojate žaisti "Pasaka Raudonkepuraitė", parinkite jam kitą tekstą, jog būtų pasaka apie drugelius, pavyzdžiui:

Išėjo Mildutė į pievelę ir pamatė ant gėlės tupintį margą drugelį. Pribėgo Mildutė, norėjo pagauti drugelį, bet drugelis pakilo ir skrenda. Mildutė vejasi, o drugelis skrenda ir vis didėja. Štai jis jau kaip paukštelis, o dabar jau – kaip didelė varna. Mildutė vejasi, o drugelis jau – kaip gandras, kaip erelis. Mildutė bėga kiek kojytės neša, o drugelis kyla ir jau didelis kaip namo stogas!
Plasnoja dideliais sparnais drugelis, kyla vėjas, atplaukia debesys, dangus niaukiasi ir pradeda lyti. Dideli lietaus lašai krinta ant Mildutės galvelės, mažytė sustoja ir stovi nusiminusi…
Pagailo drugeliui Mildutės, jis nustojo plasnoti dideliais sparnais. Vėjas nurimo, debesys išsisklaidė, lietutis nebelyja, saulutė šviečia.
O drugelis leidžiasi iš dangaus ir mažėja, mažėja. Štai jis jau mažas kaip bitutė, o dabar jau – kaip uodelis.
Mildutė vėl pradėjo gaudyti mažą drugelį, bet drugelis sumažėjo, sumažėjo, pasidarė mažas lyg smiltelė. Nutūpė jis ant gėlės žiedelio ir įkrito tarp žiedlapių. Mildutė pribėgo, pasilenkė prie žiedelio… O, kaip skaniai kvepia! 


Nepamirškite muzikos, kuri irgi padeda sukurti reikiamą nuotaiką. Dainos apie drugelius puikiai tiks. Galite net duoti užduotį svečiams, jog padainuotų dainų, kurių tekste yra žodis "drugelis" ar "pieva" ir už tai įteikti prizų.

Pasakos tekstas iš burgis.lt, nuotraukos karaspartyideas.com,

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >