Parduotuve Planuok Pati

Užduočių jauniesiems pirmaisiais metais po santuokos tortas

Užduočių jauniesiems pirmaisiais metais po santuokos tortas pav.#5457 Užduočių jauniesiems pirmaisiais metais po santuokos tortas pav.#5458 Užduočių jauniesiems pirmaisiais metais po santuokos tortas pav.#5459

Šį tortą galima įteikti po tikrojo jaunųjų torto valgymo. Iš popieriaus padarykite tortą, kurį sudaro dvylika gabalėlių - kiekvienam mėnesiui po gabalėlį. Į kiekvieną dėžutę įdėkite po instrukciją, ką jaunieji turi tą mėnesį padaryti. Kartu su instrukcija galite įdėti ir kažkokią smulkmenėlę, pavyzdžiui, saldainį.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Žaidimas pristatomas žodžiais:

Mielieji, vieną tortą jau supjaustėte ir visi mes paragavome, buvo labai skanus. Tačiau dabar jums, ... ir .... (jaunųjų vardai) dovanojame kitokį tortą, tai užduočių tortas, kurį jūs turėsite per metus "suvartoti". Klausiate, kaip jį reiks vartoti? Kiekvieną mėnesį jūs paimsite po torto gabaliuką ir jį atidarysite. Viduje rasite užduotį, kurią turėsite įvykdyti per mėnesį. Taigi, paimkite šį tortą ir sėkmės jums įvykdant užduotis.

Mūsų el. parduotuvėje galite rasti šiek tiek kitokį užduočių jauniesiems variantą - dėlionę, kurią atidengus jaunieji ras Laimingos santuokos ar Šeimos taisykles.

Užduočių pavyzdžiai:

Gruodis

Šis mėnuo skirtas gražiausioms šventėms - Kalėdoms ir Naujiesiems Metams. Dalinkitės gerumu, meile ir šiluma su artimaisiais. Nepamirškite Kalėdinių staigmenėlių vienas kitam.

Sausis

Šalti žiemos vakarai nebūtinai yra nemalonūs. Paverskite juos jaukiais prie žvakių šviesos ir vyno taurės.

Vasaris

Nors mėnuo pats trumpiausias, bet vis tiek raskite laiko vienas kitam. Kartu pasižiūrėkite gerą filmą (gali būti apie meilę Wink)

Kovas

Į langus po truputį beldžiasi pavasaris. Įneškite pavasario ir žalumos į savo namus - jaunasis padovanoja gėlę arba kartu pasodinate kažką.

Balandis

Žinomiausia balandžio šventė - balandžio pirmoji. Būtinai paminėkite ją ir iškrėskite vienas kitam pokštą!

Gegužė

Metas, kai viskas žydi. Būtinai nuvažiuokite pasižiūrėti Tulpių žydėjimo šventės Burbiškyje.

Birželis

Pasidarykite trumpas atostogas. Kaip įrodymą turite įdėti jūsų poilsiaujančių nuotrauką facebook'e.

Liepa

Jaunasis turi pavaišinti savo mylimą žmonelę skania vakariene (pageidautina, paties gaminta).

Rugpjūtis

Šį mėnesį jūs jau metai kaip susituokę. Ta proga pasidovanokite vienas kitam popierinę dovaną - bilietus į kiną.

Rugsėjis

Šį mėnesį obuolių metas. Jaunoji, iškepk skanų pyragą savo mylimąjam. Nepamirškite pasikviesti į svečius ir piršlių.

Spalis

Rudens vakarai ilgėja. Jie puikiai tinka pokalbiui apie ateities planus, svajones. Paskirkite vieną vakarą pasvajojimui kartu.

Lapkritis

Lapkritį nepamirškite uždegti žvakutės už anapus iškeliavusius. O taip pat būtinai pasilinksminkite ir nueikite į Helovino šventę.

Užduočių torto trafaretą rasite čia.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >