Parduotuve Planuok Pati

10 patarimų gyvenimui

10 patarimų gyvenimui

1. Brangiausi dalykai visuomet yra Tavyje. Niekada negalvok, kad brangiausius dalykus turi nusipirkti.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

2. Žmonės gali nusipirkti patogų gyvenimą, daiktus - bet dar nei vienam nepavyko nusipirkti Gyvenimo. Rask laiko ne tam, kad uždirbtum visus pinigus, bet tam, kad gyventum.

3. Niekada nebandyk taisyti, remontuoti ir keisti kitų. Tu nesi Dievas, kuris žino, kaip žmonės turi gyventi.

4. Dažnai sako: "gal kada nors" - įprastai tai reiškia: "niekada". Jeigu nori savo gyvenime pokyčių - visada reikia pradėti "dabar".

5. Kiti gali Jus valdyti per baimes ir emocijas - neleiskite sau įtikėti, kad Jūsų turtas yra tai, ką gali pasiūlyti kiti. Jūsų turtas yra tai, ką nešiojate savyje. Paleiskite baimes, paleiskite emocijas ir pasilikite tyriausius jausmus.

6. Kokie būtume dideli, jeigu sugebėtume pamatyti ne žmonių daromas klaidas, nuoskaudas ir elgesį, bet Jų mylinčias akis.

7. Pozityvus žmogus nėra tas, kuris viską mato šviesiai. Tai žmogus, kuris tiki, kad gyvenimas jam dovanoja visas patirtis, kurios yra jo žmogiškojo gyvenimo dalis.

8. Laimė, laisvė, Meilė, Draugystė, atleidimas - ne tik jausminės tikrovės dalys, bet Tavo jėgų ir valios reikalaujantys apsisprendimai.

9. Kartą teko paklausti žmonių, kai laiminau jų santuokos 75 sukaktį: "kas Jus laikė kartu?" Jie nustebino atsakymu: "žinojimas, kad noriu ir pradėti, ir baigti gyvenimą būtent su šituo žmogumi, su kuriuo išgyvenom ir skausmo, ir laimės dienas."

10. Teismas yra nuospredis, kuris dažnai neturi nieko bendro su gyvenimu. Kaip dažnai nuteisiam save, kitus ir pasaulį, tada negalime žiūrėti toliau, įstringame nuoskaudose. Palikite visa tai - eikite toliau.

(pagal kun. B. A. Martusevičių)

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >