Parduotuve

Ant tilto varpas ir spyna

Piršlienė:

Imk, .... (jaunikio vardas), ant rankų savo žmoną ir nešk ją į kitą krantą, kad sėkmė ir laimė lydėtų jūsų šeimą. O tu, ... (nuotakos vardas), imk varpą ir skambink, kad visi girdėtų, jog pasaulyje atsirado, dar viena laiminga šeima.

Viduryje tilto visi sustoja.

Piršlienė:

Dabar jūs stovite pusiaukelėje tarp abiejų krantų. Pabaigę pereiti tiltą jūs sujungsite du krantus taip, kaip šiandien sujungėte du gyvenimus. 

Piršlys:
Kartu surakinkite spynelę - jūsų sujungtų širdžių simbolį - ir išmeskite raktelius į giliausią upės vietą, kad betkas sumanęs Jūsų sąjungos neišardytų.

O dabar užbaikite savo kelią per tiltą.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }