Parduotuve Planuok Pati

Asmeninė abėcėlė

Asmeninė abėcėlė pav.#3262 Asmeninė abėcėlė pav.#3263 Asmeninė abėcėlė pav.#3264 Asmeninė abėcėlė pav.#3265 Asmeninė abėcėlė pav.#3266 Asmeninė abėcėlė pav.#3267 Asmeninė abėcėlė pav.#3268 Asmeninė abėcėlė pav.#3269 Asmeninė abėcėlė pav.#3270 Asmeninė abėcėlė pav.#3271 Asmeninė abėcėlė pav.#3272 Asmeninė abėcėlė pav.#3273 Asmeninė abėcėlė pav.#3274 Asmeninė abėcėlė pav.#3275 Asmeninė abėcėlė pav.#3276 Asmeninė abėcėlė pav.#3277

Ši knygutė bus ne tik puiki mokymo priemonė vaikučiui, bet ir nuostabi dovanėlė, kurią būtinai palikite atminimui kai užaugs. O pasidaryti ją visai paprasta. Jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • senos vaikiškos knygutės kietais lapais (neabejoju, kad kiekviena mama ras "nuskaitytų" knygučių);
  • spalvoto printerio;
  • sausų klijų;
  • žirklių;
  • kompiuterio ir jūsų vaikučio elektroninių nuotraukų.

Pirmiausia pasidarykite visą abėcėlę. Peržiūrėkite turimas nuotraukas, iškirpkite kompiuteriu reikiamas vietas nuotraukoje, tinkančias tam tikrai raidei. Tam naudokite kompiuterines programas: photoshop arba tiesiog paint ir funkciją crop. Užrašykite raidę ir žodį iš tos raidės. Raidei M naudokite mamos nuotrauką, raidei T - tėčio ir panašiai. Kai visos raidės sumaketuotos, atsispausdinkite paveikslėlius tokio dydžio, kad tiktų jūsų knygutei (ant kurios lapų klijuosite). Paveikslėlius lengvai pamažinsite ar padidinsite tiesiog įsikopijavusi į Word programą ir atitinkamai "tampydama" paveikslėlį. Sausais klijais priklijuokite kiekvieną paveikslėlį ant turimos knygutės, prislėkite kitomis knygomis, kad lapai gerai priliptų. Kai klijai išdžiūs, apkarpykite kraštus, jog kampai būtų suapvalinti kaip originalioje knygelėje.

Gražaus skaitymo!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >