Parduotuve Planuok Pati

Aukštuomenės dama ir kambarinės

Aukštuomenės dama ir kambarinės

Išsinuomokite kambarinių rūbus bei nuotakai - senovinę princesišką suknelę. Sugalvokite kaip netikėtai pagrobsite savo draugę. Galite susitarti, kad su ja kur nors važiuosite konkrečią dieną, kad ir pasimatuoti pamergių suknelių. Susitarkite, kad nuotaka užvažiuotų pas jus, o tada kartu važiuosite suknelių. Tuo tarpu pas jus jau turi būti susirinkusios visos merginos ir persirengusios. Kai nuotaka atvažiuos, padarykite šiai siurprizą visos pasirodydamos.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Perrenkite nuotaką. Patiekite ant stalo užkandėlių. Pateikite nuotakai užduočių, atitinkančių jos kaip damos vaidmenį: liepkite pagroti pianinu ir taip patikrinkite kaip ši mokės pasirodyti aukštuomenės vakarėliuose. Tegu nuotaka sumaišo keletą kokteiliukų bei taip parodo, kaip mokės pati priimti aukštuomenės svečius bei juos pavaišinti. Duokite būsimai jaunamartei išsiuvinėti nosinaitę su jaunikio inicialais - taip patikrinsite ar ši mokės leisti laisvalaikį kaip aukštuomenės dama. Patikrinkite kaip gerai ji pažįsta savo būsimą jaunikį bei užduokite klausimų apie jį prieš tai susižinojusios atsakymus iš būsimo vyro.

Visos važiuokite į miestą. Čia taip pat jaunamartei liepkite atlikti keletą užduotėlių. Tegu ji įkalbina vaikinus panešti jos krepšelį (būkite iš anksto pasiruošusios krepšelį su kokiais nors vaisiais, šiais galėsite pavaišinti padėjusius vaikinus). Visos kartu nupieškite jaunikio portretą: iš anksto padarykite korteles su kūno dalių pavadinimais, kuri mergina kokią kortelę ištraukią, tai ir turi nupiešti. Prie rotušės liepkite nuotakai nusišliuoti sau kelią, kad santuoka būtų laiminga. Daugiau užduočių rasite prisiregistravusi.

Po užduočių mieste pasivažinėkite limuzinu ir važiuokite į galutinę šventės vietą - sodybą su pirtele. Čia galite persirengti patogiais rūbais. Patikrinkite ar nuotaka bus tinkama žmona bei pateikite keletą užduotėlių. Įteikite diplomą su įvertinimais bei kitas dovanas. Dovanų įdėjų rasite prisijungusi. Visos atsipalaiduokite pirtelėje.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >