Parduotuve

Braškiniai Rafaelo

Braškiniai Rafaelo

Jums reikės:

200g braškių, vieno kiaušinio, 5 valgomų šaukštų cukraus, 30g sviesto, 250g varškės, apie stiklinės miltų, kokoso drožlių ir sausainių trupinėlių - apvoliojimui.

Suplakite kiaušinį su cukrum, į mišinį sudėkite sviestą ir varškę. Viską išsukite iki vientisos masės. Įdėkite miltų. Išmaišykite. Turėtų gautis minkšta tešla. Atgnybkite nedidelius tešlos gabalėlius ir iš jų padarykite blynelius. Į blynelio vidų įdėkite braškę. Užlankstykite tešlą ir pavoliokite, kad gautumėte kamuoliuką. Kad tešla neliptų prie rankų, delnus pasibarstykite miltais. Įmeskite kamuoliukus į verdantį vandenį ir po to, kai šie pakils į viršų, dar pavirkite apie tris minutes. Išgriebkite kamuoliukus. Apvoliokite sausainių trupinukuose ir kokoso drožlėse.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }