Parduotuve Planuok Pati

Būsimo vaikelio laiškas

Prieš tai jaunieji turi būti parašę laišką gandrui. Tai galima daryti gamtoje, kol yra laiko iki šventės pradžios. Šventės metu piršlys perskaito:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Yra gautas būsimo AAA(jaunikio vardas) ir BBB (jaunosios vardas) vaikelio laiškas, svočiutė mums jį tuoj perskaitys...

Piršlienė skaito laišką:

Brangūs būsimieji mano tėveliai, čia sveikinu Jus aš, Jūsų būsimas vaikelis. Tokia jau tvarka ant šito mažo svieto, kur du žmonės tuokiasi, ten neužilgo atsirandu ir aš – trečias. Ne kaip svečias, bet kaip pilnavertis ir reiklus šeimos narys. Į šį pasaulį aš ateinu nuogas, alkanas, visa gerkle šaukdamas. Už tai Jūs, mano tėveliai, juokitės, būkit patenkinti manęs sulaukę.

Ypač laimingas jausis tėtis, jeigu aš būsiu sūnus. Nors kas aš būsiu sūnus ar duktė, pats dar nežinau, ir Jums iš anksto pažadėti negaliu. Iš anksto pranešdamas apie savo būsimą atvykimą, noriu duoti bent dalelę reikalingų daiktų, kurie bus man reikalingi, ir kuriais pasirūpinkite iš anksto. Juk Jūs, mano tėveliai, dar labai jauni ir nieko nežinote apie tokių mažų vaikelių auginimą. Todėl siunčiu Jums keletą pavyzdžių: Marškinėliai, Palutė, Kepuraitė, sauskelnės na ir čiulptukas.

O mano švaros palaikymui įdedu:

-Kempinę, muilą ir pudrą.

Kartu taip pat įdedu nedidelę maisto atsargą. Paragaukite tėveliai, būsimos močiutės, būsimi seneliai ir tetos.

Jūs laukit manęs ir aš tikrai pas Jus ateisiu.

Perskaičius tekstą galima svečius pavaišinti Širšių medumi. Galite paruošti lankstinuką apie Vestuvinį medų.

II variantas

Čia sveikinu Jus aš, Jūsų būsimas vaikelis. Tokia jau tvarka ant šito mažo svieto, kur du žmonės tuokiasi, ten neužilgo atsirandu ir aš – trečias. Ne kaip svečias, bet kaip pilnavertis ir reiklus šeimos narys.
Į šį pasaulį aš ateinu nuogas, alkanas, visa gerkle šaukdamas.
Už tai Jūs, mano tėveliai, juokitės, būkit patenkinti, manęs sulaukę.
Ypač laimingas jausis tėtis, jeigu aš būsiu panašus į jį.
Nors kaip bus, aš pats dar nežinau ir Jums iš anksto pažadėti negaliu. Jūs, mano tėveliai, dar labai jauni ir nieko nežinote apie tokių mažų vaikelių auginimą.Todėl siunčiu Jums kalendorių, kuris padės jums suplanuoti mano atėjimą.

Jūs laukit manęs ir aš tikrai pas Jus ateisiu.

Prie laiško pridedamas kamasutra kalendoriaus lapas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >