Parduotuve Planuok Pati

Dekoracija -ažūrinis burbulas

Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#424 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#425 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#426 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1058 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1059 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1066 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1067 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1068 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1069 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1070 Dekoracija -ažūrinis burbulas pav.#1071

Jums reikės baliono, siūlų, klijų (lipalo), dekoravimui skirtų priemonių, pavyzdžiui, plunksnelių, karoliukų, gėlyčių ir panašiai. Balioną pripūskite tokio dydžio, kokio burbulo norėsite. Aptepkite jį lipalu. Ant baliono vyniokite siūlus, kad šie gerai suliptų. Jei norite tankesnio rutulio, vyniokite daugiau siūlų, jei retesnio (labiau ažūrinio), vyniokite rečiau. Galite naudoti įvairių storių, faktūrų siūlus, derinti kelias spalvas. Svarbiausia, kad gerai juos suklijuotumėte. Palikite savo kūrinį gerai išdžiūti.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Patarimas: Kad būtų mažiau terlionės su klijais, galite naudoti plastikinį indelį, į kurį būtų pripilta klijų. Pradurkite jame skylę su adata, perverkite norimą siūlą, pripilkite klijų. Siūlą tempiant per pradurtą skylę, jis išsiteps klijais, tačiau nebus per daug permirkęs, o jūs neišsiterliosite.

Klijams išdžiūvus tiesiog susprogdinkite balioną ir puoškite sąvąjį burbulą pasitelkusi fantaziją Wink. Kaip klijuoti siūlus ir sprogdinti burbulą galite pasižiūrėti čia ir čia

Tokiu pačiu principu galite pasidaryti ir širdelę, kuria vestuvių metu galima dekoruoti jaunųjų sėdėjimo vietą. Tiesiog paimkite ne apvalų, o pailgą balioną. Širdelei reikės dviejų tokių balionų. Kiekvieno iš jų galus suriškite padarydama tarytum "dešras". Jas apvyniokite siūlais tuo pačiu principu kaip ir darytumėte burbulus. Pamirkykite klijuose. Išdžiovinkite. Išimkite baliono sluoksnį. Dabar belieka abi širdelių puses sujungti kaip parodyta paveikslėlyje. Širdelę galite dekoruoti gėlytėmis, balandėliais, drugeliais ar bet kuo, kas tiks Jūsų šventei.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >