Parduotuve Planuok Pati

Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai

Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5706 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5707 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5708 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5709 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5710 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5711 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5712 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5713 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5714 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5715 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5716 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5717 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5718 Dekoracija iš popierinių servetėlių - žiedlapiai pav.#5719

Šiai dekoracijai pasigaminti jums reikės kelių spalvų vienkartinių popierinių servetėlių, žirklių ir storesnio siūlo su adata.

Sulankstykite servetėlę į stačiakampį, kaip parodyta paveikslėlyje. Iškirpkite žiedlapius. Jų forma turėtų būti kaip oro baliono. Perlenkite žiedlapį išilgai, siauresnį galą susukite. Susukimą užlenkite į žiedlapio vidų. Užlenkite kraštelius kaip parodyta paveikslėlyje, kad žiedlapis įgautų išgaubtą formą. Prigaminkite daug tokių žiedlapių. Juos suverkite ant siūlo ties siauruoju žiedlapio galu. Kai pagaminsite norimo ilgio žiedą, siūlo galą užriškite, o per ilgą siūlą nukirpkite. Tokias girliandas galite kabinti ant šakos, ant lubų ar kitur ir sukurti dekoratyvų kampelį.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >