Parduotuve Planuok Pati

Dovanėlių svečiams idėjos

Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2170 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2171 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2172 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2173 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2174 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2175 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2176 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2177 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2178 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2179 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2180 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2181 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2182 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2183 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2184 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2185 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2186 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2187 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2188 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2189 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2190 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2191 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2192 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2193 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2324 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#2446 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#3566 Dovanėlių svečiams idėjos pav.#3567

Vis populiariau darosi krikštynų ar vestuvių metu suruošti smulkias dovanėles svečiams, kurios primintų apie šventę bei pradžiugintų atėjusius. Ko gero tokios dovanėlės keičia dar mūsų tėvų ir senelių paprotį įdėti išeinantiems maisto ar saldumynų nuo stalo. Taigi, pateikiame keletą idėjų, ką originalaus ir nebrangaus būtų galima padovanoti.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Gėlės vazonėliuose - miela maža smulkmenėlė, kuri dar ilgą laiką primins apie Jūsų šventę. Galite pasisodinti sėklų ir gėlytes išauginti pačios. Taip tikrai sutaupysite. Taip pat vazonėliams galite sugalvoti savo pagamintą variantą, pavyzdžiui, paimkite cemento, plastmasinių jogurto indelių ir žvakių. Į jogurto indelį įpilkite cemento mišinio, įbeskite žvakę bukuoju galu, kad suformuotumėte cementinio indelio vidų. Belieka palaukti kol masė sustings, o tada išimti iš formos bei ištraukti žvakę. Vietoj gėlės galite dovanoti prieskonių vazonėlį.

Mini šampano buteliukai - tai gan prabangi dovana, tinkanti vestuvėms. Vaikams vietoj šampano galite dovanoti sulčių.

Rankų darbo kavos ar arbatos padėkliukai - galite užsisakyti ar pasidaryti pati. Padėkliukus derinkite prie šventės dekoro spalvų ir temos, kad šie papuoštų stalą.

Magnetukai - visada namuose praversiantis daiktas, ant šaldytuvo jų niekada nebūna per daug, o svečiai mielai prisimins Jūsų šventę vis imdami magnetuką.

Muiliukai - gražiai įpakuokite ir jais taip pat galėsite dekoruoti šventės stalą, na o svečiai tikrai apsidžiaugs tokia kvapnia dovana, ypač moteriškoji pusė Wink.

Sulčių ar limonado buteliukai - sumaketuokite ir atspausdinkite etiketę ir ja papuoškite buteliukus. Galite juos dekoruoti kaip vaistus/tinktūrą nuo kosulio ir patarti "naudoti" atsigavimui po šventės.

Raktų pakabukai - tereikia paieškoti nebrangių, su Jūsų šventės tema susijusių pakabukų. Galima ieškoti tokių, kurie turi laimę nešantį simbolį.

CD - kodėl gi neįrašius ko nors į CD ir jų nepadovanojus svečiams. Gal Jūsų mėgstamas dainas, vestuvinės fotosesijos nuotraukas, jei tai krikštynos - filmuką apie vaikučio pasiekimus iki dabar, gal padėką svečiams, kad atėjo... Tai, ką įrašysite, jūsų fantazijos reikalas, o svečiams bus smagu pažiūrėti ar paklausyti.

Stiklainiukas su biriais produktais, reikalingais kepimui - turite mėgstamo pyrago, sausainukų ar keksiukų receptą? Kodėl gi nesuruošus jo ingridientų ir nesudėjus svečiams. Gražiai surašykite instrukcijas, kaip gaminti ir kiek laiko kepti skanumyną bei pridėkite prie stiklainuko.

Vestuviniai muilo burbulai - puiki dovana vaikams Smile. Jei planuojate vestuvinį šokį skraidant burbulams, kodėl gi jų nepadovanojus svečiams.

Vonios druska - stikliniame indelyje ji atrodys iš tiesų dailiai. Galite nusipirkti kelių spalvų didesnius kiekius vonios druskų bei mažų stiklinių indelių. Pati suberkite sluoksniais skirtingų spalvų druskas. Tokios dovanos atrodys išties gražiai ant šventinio stalo.

Gėlių svogūnėliai, sėklos - originali dovana. Išdygusi gėlytė ne tik džiugins, bet ir primins Jūsų šventę. Vyrukams galite padovanoti ką nors šmaikštaus, pavyzdžiui, tikro svogūno sodinuką arba sėklų rinkinuką "prie degtinės" - agurkus, pomidorus, svogūną.

Saldumynai (šokoladas/sausainiai/keksiukai) - nors tai jau nėra labai originali idėja, tačiau net ir tą patį keksiuką ar šokoladą galima įpakuoti stilingai ir originaliai, o ir retam svečiui saldumynai gali nepatikti.

Čiulpinukai - šmaikšti dovanėlė, priminsianti vaikystę. Jei dovanosite didelius, spalvingus čiulpinukus, juos galite panaudoti ir fotosesijai.

Užrašų knygutė ir rašiklis - stilinga dovana elegantiškoms vestuvėms.

Arbata ir sietelis jai - tokia miela smulkmena galės priminti Jūsų vestuves, jų jaukumą ir šilumą šaltą rudens vakarą.

Žvakės - jų yra įvairiausių, tiesiog parinkite derančias prie Jūsų šventės bendros temos ir jomis ne tik pradžiuginsite svečius, bet ir dekruosite stalą.

Pieštukai su jaunųjų vardais, vestuvių data - užsakykite vardinius pieštukus bei išdėliokite juos prie kiekvienos lėkštutės. Jie pravers, jei šventės metu planuojamos užduotys, kur reikia rašyti, pavyzdžiui, palinkėjimus.

Uogienės stiklainis - nors vestuvėms dažnai dovanojamas medus, galima jį pakeisti originalesniu variantu - uogiene. Jei pačiai patinka sukiotis virtuvėje, galite išvirti įvairiausių įdomių variantų, pavyzdžiui, svogūnų uogienę bei prisegti lapelį, kaip rekomenduojate ją naudoti.

Vyno kamštis - vestuvine atributika dekoruotas kamštis irgi gali būti miela smulkmena svečiams.

Tik Tak dėžutė - čia svarbiausia šmaikštus užrašas bei dėžutės dekoravimas. Pasiūlykite svečiams atsišviežinti po linksmybių nakties Smile.

Cinamono lazdelės (ar kiti prieskoniai) - dar viena idėja, ką būtų galima padovanti. Tiesiog gražiai supakuokite, kad dovanėlė papuoštų Jūsų stalą.

Rankšluostukai - nedideli rankšluostukai nėra brangūs, o jų dekoratyvaus sulankstymo variantų galite rasti internete bei youtube.

Varpeliai - jei Jūsų svečiai yra labai šnekūs, kad šventė nepavirstų į armidelį, padėkite prie jų lėkštučių po varpelį. Tegu norintieji žodžio tosto ar palinkėjimo pasakymui paskambina varpeliu.

Puodukai arbatai/kavai - įvairiaspalviai puodukai ne tik papuoš šventinį stalą, bet ir maloniai primins svečiams šią ypatingą dieną. Jei neplanuojate užsakyti puodukų, tiesiog su markeriu ant nupirktų užrašykite savo inicialus, o gal ir kokią gražią citatą apie meilę.

Saulėgrąžų sėklų maišeliai - čia svarbiausia užrašas "pasiimk vieną ir stebėk, kaip meilė auga" :).

Saldumynų baras - suruošuokite įvairių saldumynų barą, padėkite maišiukų ir įrankių, su kuriais galėtų tuos saldumynus pasemti. Tegu svečiai patys prisipildo maišelius jų norimais saldėsiais.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >